Wpis z mikrobloga

tldr na początku: no ok... widać, że pomysł kupowania mieszkań na wynajem chyba nie wypali xD Muszę poszukać alternatyw... dlatego robię #rozdajo 1 000,00 zł - serio. Warunki są proste: Ty sprzedajesz mi pomysł na biznes, ja go zakładam, Ty dostajesz tysiaka.
Dłuższa wersja: chciałbym założyć nowy biznes, bo po zamknięciu obecnej działalności jakoś tak średnio widzę się na etacie (chociaż - nie wykluczam ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Chciałbym sobie założyć #jdg i dłubać samemu, ew. raz na jakiś czas wziąć jedną, dwie osoby do pomocy. Nie chcę na starcie wywalać całej kasy, więc poproszę o propozycje tak do 250 000 peelenów.
Interes miałby być prowadzony w mieście 100k, więc agroturystyka i hodowanie kur odpada ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ew. propozycje można też wysyłać na biznesZmirko@gmail.com albo na PW :D
ps. zrobiłem wiele rozdajo i #aciddrozdajo w swoim życiu, więc tutaj też dotrzymam słowa
ps. propozycje wszelakie
#biznes #pomyslnabiznes
Pobierz
źródło: comment_1598000474vgCQZ3LQQJsLsApR1KyH70.jpg
  • 91
@acidd: trzeba wejść w media społecznościowe. Nie wymyślimy nowego facebooka, ale proponuję założyć stronę.. FUCKLOG. Coś jak run log, tylko dla chadów. Zakłądasz konto, uzupełniasz profil i prowadzisz dzienniczek kiedy jak i z kim się #!$%@?łeś. Możesz ustalać cele, dodawać znajomych itp.
Oskarki i stare erosomany to kupią. Dodatkowo płodne julki (oczywiście z profilami ukrytymi) też będą ze sobą rywalizować. Trzeba ustalić osiągnięcia i rangi. Można robić konkursy (np. na wykonanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@acidd: zgarnij kilka dzieciaków i stwórz mafię wyprowadzającą psy na spacer.
Gówniaki dostają 10% Ty bierzesz resztę. Najpierw duże miasta wojewódzkie, później podbijasz całą Polskę
@acidd:
Obstawiał bym coś z obsługą aut bo ich zawsze przybywa i roboty na okrągło zawsze
- myjnie samochodowe
- serwis/wymiany opon/ stacja badan technicznych
- do tego catchy hasła przyszłościowe "serwis samochodów elektrycznych"

ewentualnie jakas cebula typu najmujesz magazyn(y) czy garaże, monitorujesz na olx darmowe towary, bierzesz cokolwiek dobrego do swoich dziupli i sukcesywnie odsprzedajesz ale bez badań nie dowiesz sie czy to by bylo w ogole zyskowne
a masz jakieś zaplecze oprócz finansowego? (250k to mało rzekłbym)


@kurlapejter: wiem, że niedużo - ale na razie nie chcę więcej przeznaczać.

jakaś wiedza, kontakty?


16 lat prowadzenia interesu, parę osób znam i jeszcze coś tam wiem ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@acidd: myslales o produkcji naczyn jadalnych? A moze jakas restauracja co cala zastawa bylaby jadalna? Sam kiedys wpadlem na taki pomysl moze mondry moze glupi nie wiem takie pro eko mysle ze w jakims wiekszym miescie mogloby wypalic
@acidd: tanie jedzenie. Coś jak bar mleczny z np 2 wybranymi obiadami serwowanymi codziennie.
Oczywiście możliwość kateringu itp.
Na samych weselach i stypach się utrzymasz, a dodatkowo zamówienia na wynos.
Jedzenie zawsze się dobrze sprzedaje o ile jest smaczne i w miarę dobrej cenie