Wpis z mikrobloga

Wie ktoś co należy zrobić z kartą szkolenia BHP bo chcę wysłać dokumenty poczta i nie wiem co mam wpisać #agh ?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KEKmaster: Ja jej nie wysyłałem patrząc po stronach wydziałów na agh to szkolenie jest prowadzone na miejscu i dopiero wtedy się chyba to wypełnia. Poza tym nie przeszliśmy szkolenia więc nie mamy jak tego wypełnić
  • Odpowiedz
  • 0
@Przemosz właśnie też się zastanawiam bo tam jest wymagana pieczątka. Na stronie AGH BHP jest tylko wzmianka o przeniesieniu szkolenia z poprzednich lat. Będę dzwonił zaraz do sekretariatu dopytać się co należy z tym zrobić (może wysłać tylko podpisana bez innych danych).
  • Odpowiedz
@KEKmaster: Jak się dodzwonisz do nich to daj znać, ja już wysłałem ale z ciekawości się dowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym wiesz może gdzie dokonać tej opłaty za ELS bo jakoś nie mogę tego znaleźć?
  • Odpowiedz
  • 1
@Przemosz dobra po 45 minutach dodzwoniłem się i okazało się że nie trzeba tego w ogóle wysyłać i dopiero potem przez dziekanat zostaniemy poinformowani o terminie takiego szkolenia natomiast badania lekarskie dostaniemy poczta i trzeba będzie iść je wyrobić. Mam nadzieję że pomogłem
  • Odpowiedz
  • 1
@Dorken ja wiem że są niepotrzebne ale wysyłam pocztą i nie chciałem by się okazało nagle że jak tego nie wysłałem to muszę czekać na drugą turę.
  • Odpowiedz