Wpis z mikrobloga

@ostrzyjnoz: czemu porównujesz tożsamość płciową do seksualności? To dwie różne rzeczy przecież.

Zazwyczaj osoby nie hetero nie negują niebinarności Margot. Stąd moje założenie, że jesteś hetero. :)


@ostrzyjnoz: nie wiem co to ma do rzeczy. Chociaż może wiem, ja mam gdzieś jak ktoś o mnie powie, że jestem nietolerancyjny, jednak osoby homo uważają żeby nikogo ale to absolutnie nikogo nie urazić, same siebie uważają za osoby "inne" więc
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: Oczywiście, że to dwie różne rzeczy. Ale dotykają tego samego: "niezdecydowania".

Chyba nie do końca znasz temat schizofrenii i ograniczasz go do przekazywanych w żartach czy filmach popularnych objawów, czyli że polega to głównie na słyszeniu głosów. :)

Aczkolwiek temat słyszenia głosów (czy widzenia osób, których nie ma) jest równie interesujący, ciekawe, że katolików uznaje się, że dostąpili zaszczytu kontaktu z Bogiem, a inne osoby uznaje się za chore
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: oczywiście, że upraszczam ten problem na potrzeby tej dyskusji. Miałem w rodzinie osobę dotkniętą schizofrenią i nikomu tego nie życzę.

Ale dotykają tego samego: "niezdecydowania".


@ostrzyjnoz: a więc tkwienie w tym niezdecydowaniu jest najlepszym wyjściem czy jednak skorzystanie z profesjonalnej pomocy jest tu najlogiczniejszym wyjściem?
EDIT: to dalej dwa różne problemy, biseksualiści czują pociąg seksualny do obu płci, nie ma tu zaburzenia świadomości. Po prostu cię to kręci. Niebinarność to zupełnie inna sprawa, nie wiem jak osoba która (chyba) interesuje się tym tematem może to w
  • Odpowiedz
oj, oj to jak każdy nas naruszy nietykalność funkcjonariusza i założy te ich flagę to co pół Europy może dupe drzec, ze nie można aresztować absztyfikanta lpg? ¯\(ツ)/


@SzyszQ: własnie sobie wyobraziłem kiboli w tęczowych kominiarkach, którzy są nietykalni dla policji XD i bronieni przez wszystkie media XD
  • Odpowiedz
@deeprest: Ile farmazonów i lewackich urojeń byś nie wypisał, to nie zmienisz faktu, że Michał jest po prostu trzaśnięty, a do tego cyniczny. Ta sytuacja jest tak przerysowana, że aż śmieszna XD
  • Odpowiedz