Wpis z mikrobloga

@zmasowanyatak: Jest osobą niebinarną. Używa żeńskich zaimków i imienia Margot ale tak samo nie obraża imię Michał o czym zresztą jego/jej dziewczyna mówiła. Resztę dodają sobie media i wykopkowicze.
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: Jest to problem, nie rozumiem podśmiechujek. To na co dzień dotyczy toalet - są toalety neutralne, ale dalej to rzadkość. Uważa się, że mimo wszystko taka osoba powinna korzystać z toalety w zależności od organów płciowych. Chociaż i to zależy bo osoba może mieć w----ę i wyglądać jak 100% mężczyzna co może mieć konsekwencje z policją.
W przypadku aresztu z pewnością powinna taka osoba trafiać do wyizolowanego miejsca -
  • Odpowiedz
  • 1
@deeprest A skąd wiesz, że jest osobą niebinarną? Bo to, że tak sobie gada to nic nie znaczy.

Mówi osobie w formie męskiej przypominam.
  • Odpowiedz
wyizolowanego miejsca - ani do kobiet, ani mężczyzn.


@deeprest: 1. nie ma takiego miejsca więc nie wiem skąd afera
2. jak zrobią takie miejsce to będzie rozdzielenie na inne podgrupy bo jedni niebinarni nie będą się czuły dobrze z innymi niebinarnymi.
3. Jak nie chce się trafić do pierdla dla binarnych to niech nie popełnia wykroczeń i
  • Odpowiedz
@zmasowanyatak: Rzeczy których nie znamy lub nie rozumiemy automatycznie u większości wywołują strach czy niechęć. To jest normalne, ale warto po prostu zapoznać się z tematem - nie ma to nic wspólnego z prawicą czy lewicą. Zawsze się rodzili różni ludzie, choćby hermafrodyci i to nigdy nie było tak, że świat się dzielił na homoseksualnych mężczyzn, którzy urodzili się i czuli mężczyznami i homoseksualne kobiety, które urodziły się i czuły
  • Odpowiedz
zeczy których nie znamy lub nie rozumiemy automatycznie u większości wywołują strach czy niechęć


@deeprest: ale u mnie to nie wywołuje ani strachu ani niechęci tylko analizę problemu i dalej widzę to jako zaburzenie świadomości płciowej a nie jako normalną rzecz.
  • Odpowiedz
A skąd wiesz, że jest osobą niebinarną? Bo to, że tak sobie gada to nic nie znaczy.


@yaah: A skąd mam wiedzieć, że Ty jesteś hetero? Bo to, że tak sobie gadasz, to nic nie znaczy.

@zmasowanyatak: Jak wyżej. A jak Ciebie określić, że jesteś mężczyzną? Co to znaczy, że czujesz się mężczyzną? Wszyscy do Ciebie mówili męskim imieniem i zaimkami i masz penisa, więc uważasz się za mężczyznę. Ale jak to w badaniach udowodnić? Może wcale nie czujesz się mężczyzną, tylko środowisko Ci to wmówiło?
Chodzi mi o to, że to są nasze odczucia i na obecnym poziomie medycyny nie jesteśmy
  • Odpowiedz
@deeprest:
Oczywiście, że byli, są i będą tacy ludzie. Takim ludziom należy się szacunek jak wszystkim innym.
Tylko należy sobie zadać fundamentalne pytanie - czy Michał naprawdę czuje się kobietą? Człowiek, którego partnerka "dziwnym przypadkiem" jest lesbijką, nie zrobił nic w celu zmiany swojej płci (o, sorry, ksywkę sobie wymyślił), a jemu po dziś dzień, zdarza się używać męskich końcówek. No litości...
Śmiem wątpić i dopóki się nie "zweryfikuje" (jakkolwiek
  • Odpowiedz
@ostrzyjnoz: o tym, ze jestem facetem świadczy mój p---s wraz z jądrami (oraz cała budowa mojego ciała), gospodarka hormonalna, dane w dowodzie. Nigdy nie czułem się niemężczyzną, nigdy tego nie podważałem, że nim jestem a na pewno nie mam zaburzeń świadomości płciowej. Od zawsze wiedziałem, że jestem facetem. Czy coś jeszcze muszę udowadniać skoro wszystko wskazuje na to, że jestem facetem? Osoby trans czują się płcią przeciwną niż mają ciało,
  • Odpowiedz
gość ani nie zrobił sobie żadnej oparacji, ani terapii hormonalnej ani prawnie nie zmienił imienia. Po prostu każe siebie nazywać kobietą (w dodatku lesbą bo ma swój mały haremik) i się dziwi, ze go do męskiego pierdla wrzucili? xD


@zmasowanyatak: Nie. On uważa siebie za osobę niebinarną, czyli ani kobietę, ani mężczyznę, która chce aby nazywano ją zaimkami damskimi. Jednocześnie co ciekawe on sam używa wobec siebie zaimków głównie męskich
  • Odpowiedz
@yaah: Zazwyczaj osoby nie hetero nie negują niebinarności Margot. Stąd moje założenie, że jesteś hetero. :)
Przecież Ci napisałam. Skoro uważa się za osobę niebinarną, to tak ją traktuję. Jeśli Ty uważasz się za faceta, to mówię do Ciebie męskimi zaimkami. Jeżeli Margot chce, żeby mówić o nim w dwóch rodzajach, to tak robię (no, robiłabym- nigdy z nim nie rozmawiałam).

skoro odczucia nie są ukierunkowane


@zmasowanyatak: Czyli
  • Odpowiedz
Skoro uważa się za osobę niebinarną, to tak ją traktuję


@ostrzyjnoz: W porządku, rozumiem. Ale nie można oczekiwać, że będzie tak traktowany przez państwo, policje i inne instytucje. Uważasz, że to krzywdzące, ze poszedł do meskiego aresztu?
Przecież nagle sebixy po napadach również będą się ogłaszać niebinarnymi i będą chcieli żeby tak ich traktowano. :)
  • Odpowiedz
@yaah: Nie. Czytałam wywiad z osobą niebinarną, która nie uznawała/nie przejmowała się podziałem toalet na męskie i damskie.
Dlatego Margot powinno być obojętne, do jakiego aresztu trafi.
Także tej afery akurat nie rozumiem.

Poza tym, jest w izolatce, więc tym bardziej, jaki problem.
  • Odpowiedz