Wpis z mikrobloga

Cała nowa seria wrzucona do mojego sklepu. Nie spodziewałem się aż takiego odzewu z Waszej strony za co cholernie dziękuję ()

Przyznam się, że miałem wcześniej mały kryzys twórczy, ale dzięki takim akcjom człowiek odzyskuje bardzo szybko wiarę w siebie.

Trochę statystyk:
Przez ostatni miesiąc zrobiłem ponad 110 wyrobów.
Potrzebowałem 3 dni by wykonać 694 zdjęcia, w tym prawie połowa to zdjęcia nocne.
Obróbka zajęła mi 4h, następne dwa dni to wrzucanie przedmiotów na stronę.
Oczywiście dałoby się to zrobić szybciej, ale nie jestem maszyną - już raz się wypaliłem pracując po 14h dziennie i nie chcę iść już w tę stronę - wolę się zamknąć w warsztacie i to tam pracować twórczo :D

Drewno, do wykonania kostek dostałem od DREWNEM PISANE - ogłosili się gdzieś w necie, że mają pełno odpadów z robienia swoich długopisów i piór, dzięki nim dostałem całe pudło różnorakiego drewna którego mogłem użyć w swoich pracach, w tym naprawdę twarde afrykańskie egzotyki, piękne sztuki czarnego dębu czy małe stabilizowane w żywicy kawałki drewna którego nawet nie potrafię wymówić. Rękodzielnicy to naprawdę fajna brać, możecie mi wierzyć na słowo :)

Ponad 50 kostek do gry
Ponad 30 nowych galaktyk
Prawie 30 świecących drzew i drewnianych wisiorków

Dzięki Wam, (i dzięki temu, że na Mirko mogę się tak chamsko reklamować) jestem w stanie realizować swoją pasję. Dzięki za to - serio. Widzę z perspektywy jak długą drogę przeszedłem od gościa który odlewał jakieś dziwne świecące rzeczy z małym pokoju, po pewniejszego siebie człowieka który ma swój własny warsztat i może się dzięki temu wyżywać twórczo.

DZIĘ-KU-JĘ!

#rozkminkrzaka
Pobierz bkwas - Cała nowa seria wrzucona do mojego sklepu. Nie spodziewałem się aż takiego od...
źródło: comment_15978607841DUNbN2rxm3gi1RV6N2mtU.jpg
  • 83
via MirkoListy / WykoEvent
  • 3