Wpis z mikrobloga

@Tosh: Autoreklama: recki z nowości możesz złapać na Instagramie: niedzielny_beergeek.
Ponad normą polecenia: 100mostów guava i art37 oraz Birbant : moon jelly
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tosh: bardzo lubię piwa kratowe dlatego z czystym serduszkiem z tych tu pokazanych polecę Ci birbant pastry sour (piwko z sokiem z owoców) Tych co tutaj widzisz (po lewej stronie) niestety nie piłem, natomiast piłem od nich 4 ps'y które wyszły na ten sezon i żałuję że zawsze kupowałem po butelce bo później już nie miałem okazji ich kupić. Smak zwala z nóg. Pamiętaj też że piwa kratowe zawsze dobrze kupić
Od hopito w zasadzie wszystko mi siada ale od dzikiego wschodu trzymaj się z dala. Koń z walony pachniał jakby ktoś do puszki się spierdział
@xDyzio: O ile Lemon Demon wspominam wyspienicie to Rabarbery to była dla mnie męka a lubię naprawdę PS. Pokonała mnie kwaśność rabarbaru, każdy łyk wykręcał glowe w druga stronę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PukaPuka był tylko jednym rzutem bodajże końcem czerwca. Na ten moment brak informacji o nowej warce, a z miłą chęcią bym je powtórzył. PS. jesli lubisz sernikowe piwa polecam "Forbidden Sunshine" z Maltgardena ()