Wpis z mikrobloga

Doradzi ktoś jakieś lepsze zabezpieczenie przed woda dla kluczyka do auta?
Używałem czegoś takiego, niby nie przepuścilo wody ale cały czas się stresowałem ze zaleje mi kluczyk i nie wrócę do domu.
Chodzi głównie o pływanie.

Tak wiem ze mogę założyć na kluczyk prezerwatywę ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#plywanie #plywajzwykopem #sport #wakacje
Darknes17 - Doradzi ktoś jakieś lepsze zabezpieczenie przed woda dla kluczyka do auta...

źródło: comment_1597835915Lf412MGlGtckjn6Gkj2HFj.jpg

Pobierz
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Darknes17: są chyba takie bojki ze sznurkiem do których można wrzucić graty. Z tym coś rzeczywiście było nie tak czy tylko się martwiłeś? Ja szukam właśnie czegoś na telefon i zastanawiam się nad tym co wrzuciłeś
@Darknes17: mam to. Dobre na paszport w deszcz. Tam jest tylko coś a"la struna wsuwane plastikiem. Do pływania używałem czegoś podobnego, tylko trzeba było zawinąć/ złożyć ze dwa, trzy razy i dopiero się zasuwało. Dlaczego pływasz z kluczykiem?
@marcin100895: No nie raz zanurzyłem i nic się nie nalało ale jednak strach.@OLLEKS: najlatwiej na publicznych jeziorach wrzucić telefon portfel ubrania czy buty do auta i zostaje ci tylko martwić się o kluczyk a nie co chwile patrzyć czy ktoś się nie kręci na płazy koło twojej kupki rzeczy.