Wpis z mikrobloga

@Creed-Bratton: No dobra, pracujesz sam. Ale przed chwilą napisałeś, że od teraz szydzisz tylko z tych, którzy mają ból d--y o zakładanie maseczki na zakupy. A co z tą całą resztą, która pracuje w większej grupie lub przyjmuje klientów z zewnątrz? Oni nie muszą nosić? Z nich już nie szydzisz? Przecież oni też zarażają lub sami mogą się zarazić.
Po drugie, jaki ból d--y o maseczkę w sklepie? Przecież to
  • Odpowiedz
@RustyJames: Chyba, że mieszkasz w "czerwonej strefie" i musisz nosić ją na chodniku nawet jak 100 metrów przed Tobą i za Tobą nie ma nikogo, bo dostaniesz mandat :) ale zawsze możesz przejechać10km do innego powiatu i tam już nie musisz nosić maseczki na chodniku. Na recepcje na basenie wchodzisz w masce, ale w szatni ją ściągasz i idziesz pływać. Do knajpy wchodzisz w masce, ale zaraz ją ściągasz. Na
  • Odpowiedz
A co z tą całą resztą, która pracuje w większej grupie lub przyjmuje klientów z zewnątrz? Oni nie muszą nosić? Z nich już nie szydzisz?


@Lonowy_barber: Znacznie mniej, bo jak już pisałem domyślam się jak bardzo może to być uciążliwe, a i nie jestem taki do końca przekonany czy to dla nich w ogóle zdrowe. Ciężko teraz znaleźć idealną sytuację, tak żeby nikt nie zarażał, a jednocześnie nie zdychał z
  • Odpowiedz
@Creed-Bratton do tego czemu nie pokazują w tv 29 latkow umierających na raka. Ilu tych 20,30 latkow zmarło na covid19? Bo mam wrażenie że każdy przypadek był podawany w Tv. Szkoda mi ich ale mało wiemy na temat tego co było przyczyną ich śmierci. Ale no najważniejsze że próbkę pobrali zbadali i wyszło. Nom to napewno covid. Zacznij od początku, bo uwierzyłeś ślepo w ten system statystyk, badań, a jest tu
  • Odpowiedz
@DwieMinutyDoGodziny: oho, znowu wykopowi foliarze od wirusa, na którego umiera 0.02% społeczeństwa. Zamknijmy wszystko, wprowadźmy obostrzenia, niech ludzie umierają z głodu, ważne żeby jakiś 80 letni schorowany dziadek pożył 2 miesiące dłużej !!!!! Ta pandemia to żart, a wy się zachowujecie jakby dżuma przechodziła
  • Odpowiedz
@Creed-Bratton: Ale wirusa nie obchodzi, że noszenie maseczki jest niekomfortowe. Roznosi się tak czy siak. Jaki jest sens noszenia maseczki w sklepie, w którym macamy po sobie te same towary? W których przymierzamy po sobie te same ciuchy? Jaki to ma sens dla osoby, która, dajmy na to, pracuje w zakładzie produkcyjnym z dwoma tysiącami innych osób, gdzie stoją d--a przy dupie i nie mają maseczek, bo tak się zwyczajnie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Najlepsi są ci antymesekczarze piszący o niedotlenieniu mózgu czy grzybicy podniebienia xD


Jak ktoś nie może wytrzymać 5 minut w sklepie z kawałkiem materiału na ustach to niech zbada sobie płuca

@wyindywidualizowanyentuzjasta:

Jak ktoś umiera od chińskiego kataru to niech zdycha xD
  • Odpowiedz
@cysio99: co do tej pasty, ladnie widac jaki to nalog na pozna jesien albo zime. Wychodze z biurowca na chwilke do sklepu a pod nim zbiorowisko palaczy. Sini, rece im sie trzesa, najsmieszniej sie patrzy kiedy wieje i taki nalogowiec albo nalogowczyni probuje odpalic peta. Rozpaczliwie zaslaniaja plomyczek przed wiatrem, na twarzy skupienie, w koncu sie udalo i wtedy lapczywy pierwszy zaciag petem xD
  • Odpowiedz
Jak ktoś umiera od chińskiego kataru to niech zdycha xD


@DunningKruger: i tym właśnie zdaniem pokazałeś kim jesteś - nie tylko egoistą, ale osobą, która kompletnie nie ma pojęcia o czym pisze. chiński katar? to zapraszam na oddział chorób zakaźnych - pomóż jako wolontariusz w opiece nad chormi na "chiński katar".

łatwo jest pisać głupoty, gdy się siedzi bezpiecznie gdzie indziej. pokaż jaki z Ciebie kozak.

i powiem jeszcze tak,
  • Odpowiedz
Mam wrażenie, że to właśnie niejaki Damian Smyk byłby pierwszym, który obsrał własne gacie, rzecz jasna gdyby tylko wymuszono to na nim za pomocą ministerialnego rozporządzenia. Żałosny i totalnie bezrefleksyjny bananowiec, jak zresztą cała reszta przyklaskujących takim jak on.
  • Odpowiedz