Wpis z mikrobloga

@DwieMinutyDoGodziny Przecież to te same osoby.
Ludzie którzy chcą się wyróżniać albo zatracili sens życia, łykają takie ścierwo z internetu i czują się elitarni, bo mają wreszcie tajemną wiedzę, misję promowania jej i walki z wymyślonym zagrożeniem.
Przez popularność tego alt-medowego i antyszczepowego gówna, będzie ciężko ostrzec przed prawdziwymi zagrożeniami jeśli się takie pojawią. A Socha, Zięba, Czerniak czy Zagórski liczą kasę z frajerów.
  • Odpowiedz
@RustyJames po prostu każdy ma prawo uważać że szmata nic nie daje i nie podporządkować się pod domysły rządzących, którzy przy okazji kręcą na tym lody. Niech sobie nosi kto chce. Ja Ci ściągać nie każe. Ty mi nie każ zakładać. Niech sobie każdy wierzy w co chce. Niektórzy do dzisisj siedzą w domu bo się boją. Ich sprawa. Ja dzieci moich nie będę uczył żeby ktoś za nich myślał. Ja
  • Odpowiedz
@DwieMinutyDoGodziny:
Gdyby wydano oficjalny zakaz podcierania d--y to z dumą chodzilibyście z kleksem w gaciach i wzajemnie lizali się po rowach jacy to jesteście odpowiedzialni i świadomi zagrożenia. Oczywiście gardząc przy tym normalnymi ludźmi, którzy kwestionują wasz bezmyślny konformizm.

I ta analogia jest bardziej trafna, bo noszenie tej maseczki przez cały dzień jest zwyczajnie niehigieniczne. No chyba, że nosicie ze sobą 20 sterylnie zapakowanych maseczek i zmieniacie je co 30
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Pietiapk1:

Niech sobie każdy wierzy w co chce

w fizykę też nie wierzysz? Jak nie ufasz naukowcom od wirusów to ja bym też nie udał tym od grawitacji
  • Odpowiedz
@Waspin słuchaj takie sa czasy że tak naprawdę to jest wojna informacyjna. A badania z czystym sumieniem w dzisiejszych czasach Mozn A sobie wydrukować. Kiedyś też naukowcy mówili że p-------y nie szkodzą, cukier krzepi i benzyna ołowiowa jest bez znaczenia. Nie ufaj naukowcom tym bardziej z Onetu czy WHO. Problem z wirusem jest taki że nikt bo nigdy nie zobaczy. To nawet nie bakteria że już na zwykłej uczelni ktoś to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Pietiapk1: tak samo z grawitacją. Te wszystkie strzałki rysowane na fizyce a nikt nie zrobił zdjęcia samej grawitacji. Dlaczego? Bo jej nie ma. Ludzie wierzą że spadną i dlatego spadają.
  • Odpowiedz
noszenie tej maseczki przez cały dzień jest zwyczajnie niehigieniczne


@Lonowy_barber: Pewnie tak. Ja akurat zakładam tylko w sklepach, więc łącznie jakieś 15 minut dziennie i szydzę sobie z antymaseczkowców, ale faktem jest, że niektórzy muszą to nosić cały dzień w pracy. Od teraz będę szydził tylko z tych, co mają ból d--y o zakładanie maseczek tylko na zakupy.
  • Odpowiedz
@Waspin ? No właśnie i tu właśnie moja logika myślenia nakazuje mi wierzyć w to bo żadna inna alternatywna teoria nie pasuje. Ale niech sobie plaskoziemcy robią co chcą i nic mi do tego. A w tym momencie ja tylko chce żeby ludzie się odczepili ode mnie bo nie noszę maski. Ale stworzyli jakaś teorię że ja zagrażam innym. Tu logiki nie widzę i w wolnym kraju mam prawo. A Ty
  • Odpowiedz
nie widzę większego zagrożenia związanego z wirusem


@Pietiapk1: Wczoraj bodajże umarł 29-latek. Tak, miał te słynne "choroby współistniejące" i może by go zabiła także grypa. Jednak gdyby się nie zaraził tym konkretnym wirusem, to może by sobie żył jeszcze wiele lat. Skąd więc wnioskujesz, że wirus nie stanowi wiekszego zagrożenia?
  • Odpowiedz