Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Purple: musisz chyba więcej się porozglądać i nie sądzić po sobie.
Owszem, zdarzy się idiota, ja widzę że większość z nich jeździ w miarę przepisowo.
I nie zgodzę się, że każdy może sobie pozwolić ot tak na auto za stówę z salonu.

Ale rozumiem, że mój wpis, pomimo, że nie jest kłamstwem nie pasuje do twojej narracji.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Purple: wygląda na to, że musisz poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem. Przeczytaj sobie jeszcze raz mój komentarz i spróbuj zrozumieć gdzie popełniłeś błąd.

Takie zadanie domowe.
@murdoc: Odniosłeś się do ceny, co udowodniłem, że jest błędem. Autor opisywał typowego „Sebę” jako nabywcę, więc argument o większości z „nich”, daje wrażenie jak to ty byś nie doczytał/pamiętał/ wiedział na temat czego piszesz. Nie sądzę po sobie, bo ja nie jestem Sebą a argumentacja obrażająca mnie nie bawi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Purple: dobrze wiesz, że nie doczytałeś, że napisałem o salonie, wstawiłeś link z dupy żeby wygrać z wykopowym anonimem, wyszedłeś na kogoś, kto nie potrafi czytać ze zrozumieniem, a teraz piszesz jakieś pierdoły, bo ci głupio.

Daj już spokoj, ja się o rozmowę z tobą nie prosiłem.
@MiczuTG:

To się elegancko wstrzeliłem :/ Ale w Niemczech nie widuję ich zbyt wiele i mam rzadko spotykany kolor więc może się nikt nie skapnie :D
Eh. Tak, a teraz mnie przeproś: https://www.otomoto.pl/oferta/ford-mustang-mustang-z-usa-pochodzenie-kalifornia-super-utrzymany-ID6DgSia.html#59e7882c55


@Purple: Co Ty wrzuciłeś? Typową minę, gruza. 3.7 V generacji, poliftowe, chodzą przynajmniej, z naciskiem na to słowo, od 50 000pln w górę, wszystko poniżej to gruzy, których nikt nie kupuje. Za VI generacje z tym samym silnikiem, przed liftem, trzeba dać od 75 000 w górę. Za te kwoty kupuje się już samochody z salonu. Dalej sądzisz, że typowego sebe stać na taki