Wpis z mikrobloga

No żesz #!$%@? na tej szkolnej i wokół niej sami #!$%@? ludzie się kręcą... weźmy takiego Pawła z Warszawy, do którego nabrałem ostatnimi czasy szacunku: był posądzany o chęć przejęcia Belwederu, ale jakoś wszyscy o tym zapomnieli i rozeszło się po kościach, gość zaczął robić fajne lajty i nawet dobrze się to ogląda, ludzie piszą miłe komentarze, itp. no i co? #!$%@? jeden wielki... zaczął pić i odpalać się hardkorowo na hejterów... Ewa Lipka? Nawet nie ma co mówić, bez zmian, ewentualnie jeszcze gorzej. Major? Trzyma poziom - jest na społecznym dnie razem ze współlokatorem, Janek Łoś gg wp, Wiesio pewnie zakończy karierę razem z Tereską. Został tylko Mario Krzaklewski, który jako jedyny ma pracę i przeprowadza robaki oraz małe ssaki przez jezdnię.
PS: a mexicano przygłup został, ale ostatnio nic się u niego nie dzieje, więc już wypadł z karuzeli
#szkolna17 #majorsuchodolski #kononowicz
  • 23
@Totalkozakmen: To tak jak z Jankiem było. Ta gadka niektórych, że gdyby nie youtube i lajty to by się nie zapił i pod krawatem do nowej pracy poszedł... Tak samo Wojtek, przez Krzysztofa i widzów dokuczających wącha, a nie przez to, że od 16 roku życia jest uzależniony od największego gów*na.
@Totalkozakmen: Ostatnimi czasy co rusz na kanale "daleka droga" widziałem lajty z jakiś wojaży po kraju ale nie miałem pojęcia, że znów wrócił do macierzy i zaczął robić pijackie lajty. Dużo zrobił alko-transmisji?
@Moskvin parę zrobił ale nic ciekawego. Jedynie mało zrozumiały bełkot przepleciony darciem ryja. Coś dla dzieci cieszących się z tego, że ktoś jest pijany i przeklina. Bez sensu, że facet się kompromituje przez neta
@wojciet: Każdy kto się pojawi w tym #!$%@? się kompromituje z automatu. Niby kompromitacja, ale też niezła kasa tam leży. Tylko ci debile nie potrafią tego wykorzystać (Mexicano jedynie ma łeb na karku i ciągnie kasę z przygłupów). Przecież jakby tam przyszedł jakiś oganięty gość, który zrobiłby z tego #!$%@? reality show, to nie dziesiątki, a setki tysięcy Uniwersum by było warte.
@Totalkozakmen: Lipka nie miała żadnego fanbase'u zanim nie zaczęli jej powiązywać ze Szkolną, Krzaklewski to zwykły zul z ulicy wnoszący tyle samo ile przypadkowo spotkani menele spod Żabki. Łosiowa z Wieśkiem była przy okazji ale gdyby Janek nie pracował u Konona to nawet nie usłyszałbyś o nich. Konon jest tu centrum i te wszystkie postaci wybiły się na jego grzbiecie.
@piSSowiec39 Fakt, uniwersum chyli się powoli ku upadkowi jednak wciąż jest tam nieco potencjału. Potencjału, którego nikt nigdy nie wykorzystał bo tak jak
@Totalkozakmen wspomniał, nie pojawił się tam człowiek mogący to poprowadzić. Szkoda bo ktoś mógł potencjalnie dzięki tym menelom zrobić business życia i nie ma w tym przesady.
@wojciet: Ja już to kiedyś pisałem tutaj, że gdyby nie wrodzony bembenizm Krzyśka to od kilku lat dzięki jutubie mógłby mieć już pospłacanych komorników i żyć w wyremontowanym domku drewnianym jak król. Tylko właśnie, gdyby nie ten bembenizm to czy Krzysztof byłby na tyle autentyczny? Odpowiedzmy sobie sami.
@SumOlimpijczyk Nie miałem na myśli Knura. Jemu wystarczy żarcie, mleko i Struś (miłość jego życia) w domu. Pieprzyć tego bembena. Jednak przy nim ktoś mógłby przyrobić co zresztą się dzieje w tej chwili. Pewien Centaur w nieudolny sposób sobie ciuła do skarbonki. Nie wiesz proszę w autentycznosc knura. Gada to co chce usłyszeć nagrywający.