Wpis z mikrobloga

Po wielu miesiącach nagrali odcinek na Ekipę, gdzie w 70-80% jest dokładnie to samo, co na kanale Friza, w jego ostatnim odcinku. Ale ja nie o tym, śledzę sobie poszczegolne kanały Ekipy i mam jedna refleksje - zaraz sie okaże, ze ten „zamulasty Mixer” to wyjdzie na tym najlepiej, bo podczas gdy ci rozmieniają się na drobne robiąc jakiś totalny syf, ten się buja po Warszawce z Dubielem i Lexy, dając sobie więcej opcji na przyszłość na YT. Najlepiej z tych działających w Krakowie to radzi sobie chyba Majk, bo jego filmy, jak na resztę, to top kreatywności. Ciekawe ile w tym jego zasług, a ile Dzodzo, który zdaje się ogarniać tam dosłownie wszystko :D #friz
  • 9
@donks: nazwa to najmniejszy problem, przy ich zasięgach taki bar może serio być strzałem w 10. Zresztą to nie chodzi o bar, chodzi o to, żeby mieć cokolwiek co może przynosić zyski, bo jak widać po ich kanałach gdy skończyło się daily u Karola to nie bardzo mają co nagrywać - Tromba to co chwile Q&A, a Krzychu jak zwykle pyta widzów na instagramie jakie odcinki by chcieli obejrzeć, moim zdaniem
@zurad: Dlatego podałem go jako przykład tego, kto robi coś w miarę kreatywnego. Bar wydaje się jedyna opcja, bo ma największe pojęcie w tym temacie, musiałby tylko bardziej pod pełnoletnia widownię robić filmy, bo do baru dzieci 12-13 lat to tak niekoniecznie. Niemniej jestem ciekawy, jaka będzie jego akurat przyszłość w tym wszystkim.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@donks: myślę że tak jak friz kiedyś mówił o i mają starsza widownię tylko tego aż tak nie widać bo tacy starsi ludzie nie traktują ich już jak takie wielkie gwiazdy i nie będą za nimi chodzili albo na jakieś złoty też nie chodza. Jednak jakby była opcja takiego baru to by weszli z ciekawosci