Wpis z mikrobloga

Chcesz wyjechać za darmo i uzyskać wsparcie UE? Chcesz poznać nowe kultury? Chcesz pożyć jak lokalsi w prawie dowolnie wybranym kraju Europy?
Jesteś w przedziale wiekowym 18-30?
Znasz angielski minimum A2.5 w mowie a najlepiej B1+ rozumienie?

To masz okazję się wyrwać na 1-12 miesięcy

Załóż konto na oficjalnej stronie UE i aplikuj, jeśli będzie zainteresowanie rozwinę wypowiedź, projekty niektóre są w naprawdę ładnych miejscach np. we Włoszech czy Hiszpanii i nie płacicie za nic praktycznie i może wam jeszcze zostać jak będziecie oszczędni. Za bilety na samolot do każdego kraju co do złotówki też oddaje pieniądze UE.
https://europa.eu/youth/solidarity_pl

#badoo #niebieskiepaski #rozowepaski
#tinder #podroze #europa #polska #kultura
  • 8
@fasolazgrochem: tak, zdarzyło mi się uczestniczyć, kasa za bilety na samolot jest zwracana do 4 tyg, organizatorzy mili i pomocni, weekendy są wolne + za każdy miesiąc masz 2 dni wolnego które możesz zużyć dowolnie podróżując po kraju, dostajesz mentora który ci pomaga
@fasolazgrochem: np. w przypadku Rumunii na.jedzenie i inne wydatki dostajesz 1110 zł około i to jest absolutnie wystarczająco biorąc pod uwagę że za mieszkanie nic nie płacisz ani żadnych rachunków, sporo dziewczyn jeździ z całej Europy, twoje wykształcenie nie ma żadnego znaczenia - najważniejsze jeśli chcesz wyjechać nie możesz być rasistą i musisz mieć język na odpowiednim poziomie, niektóre organizację wymagają CV po angielsku i listu motywacyjnego + wypełnienie ich formularza
@fasolazgrochem: robisz to co koordynator mówi żeby zrobić (np. uczą cię jak zrobić plakaty w programie a potem sam samodzielnie je robisz), możesz wykorzystać jakaś twoja umiejętność i zorganizować coś dla lokalsów, wszystko zależy jaki projekt, ja np. język obcy wykładałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale się nie przemęcza dziennie najczęściej do biura idziesz na 5-8 w tym 1h lunch wliczany w tym czasie, integracja z własnej
@Maxterix: testowałem to mogę polecić ( ͡° ͜ʖ ͡°) kto pojedzie nie pożałuje jeśli ma #!$%@? na koronawirusa, żyć sobie np. rok w Hiszpanii na UE koszt i opłacone bilety na samolot? Why not? ( ͡° ͜ʖ ͡°)