Wpis z mikrobloga

Ale wy (specjalnie z małej litery) spod #p0lka i #madki #madka jesteście tępi xD samotne matki w XXI to najlepsze, co się przytrafiło samotnym facetom, tylko trzeba odrobiny ogarnięcia w życia i pomyślunku... Ale łatwiej oczywiście być przegrywem i tylko się śmiać z innych, zamiast ruszyć dupę.

Rozwinąłbym bardziej i podał argumenty, ale nie mogę, bo taki post łamie regulamin, niestety nie wiem dlaczego :(
  • 24
@Ranger: Ciekawi mnie tylko, że normiki wolą kobietę która była w łóżku z 30 facetami niż taką która była z dwoma i z jednym wpadła przez co ma bombelka. Swoją drogą pytanie do #przegryw - jaka liczba facetów bolcujących kobietę w przeszłości jest akceptowalna a powyżej jakiej to już za dużo?
@Plotkova99: oczywiście, wystarczy tekst, że nie jest się jednak gotowym na posiadanie nawet własnych dzieci, a co dopiero cudzych... Albo wystarczy być niemiłym dla dziecka - jeśli ono nie akceptuje faceta, to i kobieta się zniechęci.

Wiadomo, samotny facet nie szuka nigdy dzieciatek kobiety, ale zawsze można z takimi spędzić miło jakiś czas.
samotne matki w XXI


@Ranger: Zostały poddane bioinżynierii i pozbawione pierwotnych instynktów? Dla "normalnej" kobiety dziecko zawsze będzie najważniejsze, bo chodzi o przetrwanie gatunku, więc jeśli nie jest twoje, to powodzenia w życiu na drugim miejscu.
oczywiście, wystarczy tekst, że nie jest się jednak gotowym na posiadanie nawet własnych dzieci, a co dopiero cudzych... Albo wystarczy być niemiłym dla dziecka - jeśli ono nie akceptuje faceta, to i kobieta się zniechęci.


@Ranger: Aaa to masz na myśli. No tak, prawda, łatwo wyjść. Ale z normalnego związku bez dzieci tak samo łatwo wyjść, w najgorszym wypadku musisz większą winę pozorną na siebie wziąć. Ale nawet jak ona nie
Ciekawi mnie tylko, że normiki wolą kobietę która była w łóżku z 30 facetami niż taką która była z dwoma i z jednym wpadła przez co ma bombelka.


@Plotkova99: Pytasz ludzi ile mieli kobiet przed tobą? Ja kobiet nie pytam z iloma ludźmi były.
samotne matki w XXI to najlepsze, co się przytrafiło samotnym facetom, tylko trzeba odrobiny ogarnięcia w życia i pomyślunku.


@Ranger: jak nie masz co z hajsem robic to spoko xd
sorry samotka matka i jej koszojady sporo cie beda kosztowac a seks z nią rzadko bo jest zmęczona pracą w domu
co? spotykasz się z nią, a nie z gówniakami, one wtedy są u dziadków, albo "tatusia"


@Ranger: xD
zanim pójdziesz z nią do łózka już musisz zadeklarować się że będziesz utrzymywał ją i jej dzieci. Samotne matki już nie chodzą po imprezach etc. wszędzie z gówniakami, pamietaj że dla niej zawsze one będą na pierwszym miejscu a nie facet

na jedną kawę może zostawi gówniaki u dziadków ale kolejne spotkania beda