Wpis z mikrobloga

@PiterParter: Niech sobie w #!$%@?ę wsadzą tą tradycję lambadziary. To nic innego jak dawna kampania reklamowa Kartelu De Beers który handlował (i uje) afrykańskimi diamentami. 3 wypłaty to wymysł Holenderskich #!$%@? które skupują diamenty od watażków.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@PiterParter: jak chłop żyje na wsi, a baba leży i pachnie i generalnie nic innego nie potrafi - to tak. Ten pierścionek za 3 wypłaty jest po to, żeby taka przyszła wdowa nie padła z głodu przez trzy miesiące :D. Przez te trzy miechy ma na spokojnie szukać kolejnego garba ;). Przynajmniej tak było 100lat temu jak baby z izby wychodziły tylko do kościoła. A pracować mogły tylko w polu u
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PiterParter: #!$%@? z tradycją xD Nie lubię biżuterii i nigdy żadnej nie nosiłam. Gdyby w przyszłości jakiś niebieski oświadczyłby mi się dając jakiś drogi pierścionek to byłoby mi strasznie głupio, bo i tak bym go nie nosiła, więc szkoda tyle hajsu na to wywalać. Z drugiej strony jeśli partner oświadczyłby mi się dając mi pierścionek to by oznaczało, że w ogóle mnie nie zna
@pianinka: @Exgraay: dokładnie XD
Jakaś śmieszna zasada 3 pensji to głupota bo przecież auto idzie już kupić, a nie pierścionek, ale nie mógłbym kupić i cieszyć się z tego, że dałem 200, 500 czy 1k za jedyny pierścionek zaręczynowy jaki się kupi. No chyba, że robi to licealista albo student bez pracy bo nie może wytrzymać do kilku pensji.
Zwykłe prezenty są droższe na urodziny...
@reseted: mam dwóch starszych braci i to chyba przyczyna mojego światopoglądu xD a tak serio to bardzo daleko mi do ideału, ale przynajmniej się staram i na ogół to wystarcza żeby dobrze żyć ze sobą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PiterParter: koledzy w pracy też takie głupoty mówili mojemu niebieskiemu. Dał na szczęście się przekonać i wybrał coś ładnego i w rozsądnej cenie.
Pro tip: wystarczy nie mówić w jubilerskim, że to na zaręczyny i ten sam pierścionek (taki sam kamień i próba złota) może być 3 razy tańszy.