Wpis z mikrobloga

@dom3ll:

A ile przejechałeś zanim wymieniłeś? :D

@Adwokat_Boga:

To prawda, natomiast chciałem sobie kupić jakąś niedrogą używkę na start (tak do 2k byłoby fajnie). Natomiast inna opcja to Tribany, które widziałem w Decathlonie za niewiele więcej. Warto?
@Adwokat_Boga:

A rozwinąłbyś jakoś?Tzn widzę że przerzutki najniższej klasy, ale wszystkie recenzje jakie widziałem były w miarę pozytywne, jedyne zarzuty jakie były to "średniej" jakości stockowe opony.
@Mathieu_: to zależy o których tribanach mówisz, bo te biedniejsze to są chyba na microshiftach czy innych. Rc500 jest już na sorze (to półka wyżej niż Claris), oprócz tego tarcze i możliwość wsadzenia szerszych opon na plus, ale na każdego zwolennika przypada jeden przeciwnik :) no i to już 800 złotych więcej niż 2000, a więc 40% to chyba nie niewiele.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mathieu_: nie wiem jak teraz ale Merida za 2800 oferowała 9.2kg z dobra sztywna ramą i w miarę lekkimi kołami. Oczywiście mix clarisa i sory. Sam taka posiadam i jestem mega zadowolony a jeżdżę już 4 sezon z dojazdami do pracy.
@Mathieu_ mam od czerwca Huragan 1+ 2019, przejechałem dopiero ~750 km (poprzedni właściciel zadeklarował ~500 km) i sobie chwalę. Opony mam oryginalne, ale planuję je wymienić na 25c, bo 28c chyba się nie zmieści.
@Mathieu_: ja m u siebie clarisa 2400, 4 lata , najechane nie dużo okolo ~12k z czego 5k w tym roku.

Po prostu dziala. raz z mojej winy zmielilem przerzutkę tylnią. Dobrze wyregulowane (2 razy w roku) . Aktualnie powoli przymierzam sie do wyjścia do wyższej grupy, bo rama jest dosć lekka i ładna a support zaczal strzelać, i chętnie pozbyłbym sie octalinka. to co teraz mi zaczelo brakować to ilosć