Wpis z mikrobloga

  • 0
Pytałem ostatnio o #motocykle o pojemności 125 ccm. Mam okazję kupić od znajomego chińczyka Junak model 126 z przebiegiem 2000km za około 2000zł. Z zewnątrz nie zniszczony bo praktycznie w ogóle nie używany. Nie chcę kupować na pierwsze moto czegoś markowego za 10 tys zł bo po prostu chce się nauczyć jeździć na czymś i pouczyć robić coś "samemu" przy nim bo lubię majsterkować. W planie jest kupić dwa moto, jeden dla mnie, drugi dla narzeczonej. Co sądzicie o tych Junakach, Rometach, Zippach itd? Nada się na pierwsze moto na początek? W planie jazda głównie miejska i raz na jakiś czas w kilka moto trasa. Dzięki wszystkim za odpowiedzi!
#motoryzacja #junak #romet
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Crow7422: @Slash_: bo wiesz, hehehe, 10 letnie Honda, 4 kuce więcej wyrwie cię z butów

Nie słuchaj p---------a. Miałem m12v, super to jezdzilo, wiele na wartości nie straciło, teraz jestem
Na 650
  • Odpowiedz
@Slash_: To jest straszna chińszczyzna z naklejką Junak. Do nauki nie potrzebujesz nic słabego, bo nie będziesz się w---------ł co chwile jak na nartach.
  • Odpowiedz
@Slash_: warto go kupić. Jest wolniejszy od markowych sprzętów i dobry skuter 50cm3 2T potrafi czasem to objechać ale prędkość przelotowa 75 kmph jest dla większości wystarczająca. Jak serio jest taki jak piszesz i się nie zdecydujesz to daj namiary, choćbym miał pół polski przejechać to go kupię, u nas nie ma nic wartego uwagi poniżej 5k pln.
  • Odpowiedz
@Slash_: jak coś ja przejechałem RX-em 125 street 12kkm i bardzo fajne moto to było. Miło wspominam.
To słynne varasrero zostaje z tyłu jak coś. Piłowałem się raz z typem 3x spod świateł.
Nigdy nic zepsute, na forum po 25kkm tym robili i dalej jeżdżą xD
  • Odpowiedz