Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze? Że nie ma ofert pracy, firmy #!$%@? przez pandemię, a na jesień wróci część obostrzeń, handel znowu jebnie fikołka i spadnie na łeb, a ja dalej będę miał problem, żeby znaleźć robotę spoko, bo tę złapałem tymczasowo na czas wirusa.

A tymczasem te zera podniosły sobie pensje...przecież to jest jakiś dramat
#pracbaza
  • 95
@bslawek: No, tak, bo lepiej jechać do Niemiec i toi toie czyścić, bo płacą w euro XD Albo na magazynie w Holandii po 10h za 9euro i potem przyjeżdża PANISKO do Polski i patrzcie kim ja tam jestem, królem ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jeżeli alternatywą jest praca u Janusza przy obieraniu kurczaków za 13/netto to owszem, lepiej wyjechać
@Wilczek03: ale czemu zera.. oni wykonali swoją pracę perfekcyjnie.

Weszli w 2019 do Sejmu z większością, a teraz wygrał ich kandydat na prezydenta więc dostają podwyżkę, bo są bezkarni i nie do rusznia przez najbliższe 3 lata.

Pandemia też u nas będzie aż do następnych wyborów i wprowadza sobie prawo że jak walczyłeś z wirusem to można usprawiedliwić przestępstwo i dziękuję.

Polacy za tym głosowali.
5 jesli go wprowadza sila to bedzie to koniec tego rzadu bo ludzie ich rozniosa


@tomislawniepelka: No tak, bo w kwietniu roznieśli :D Policja waliła kary 10k w emerytki, pałkami w przedsiębiorców. Ludzie dostawali mandatami za przejście pod domem kaczyńskiego. Cytując klasyka, pokrzyczeli, pokrzyczeli i po rewolucji. Wszyscy srali w obawie przed karami.