Wpis z mikrobloga

Wiecie co jest najgorsze? Że nie ma ofert pracy, firmy #!$%@? przez pandemię, a na jesień wróci część obostrzeń, handel znowu jebnie fikołka i spadnie na łeb, a ja dalej będę miał problem, żeby znaleźć robotę spoko, bo tę złapałem tymczasowo na czas wirusa.

A tymczasem te zera podniosły sobie pensje...przecież to jest jakiś dramat
#pracbaza
  • 95
  • Odpowiedz
@bslawek: Raczej odpada, bo emigracja to typowo praca fizyczna, a język u mnie jakieś B1. Będę szkolił, ale raczej nie wyobrażam sobie na co dzień mieszkać w obcym kraju i czuć się jak gość( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bslawek: No, tak, bo lepiej jechać do Niemiec i toi toie czyścić, bo płacą w euro XD Albo na magazynie w Holandii po 10h za 9euro i potem przyjeżdża PANISKO do Polski i patrzcie kim ja tam jestem, królem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bslawek: chociazby na kasie siedzial czy na magazynie, lepsze to niz mieszkac ze stadem rodakow w bunkrze i miec pokoj z 6 innymi( ͡° ͜ʖ ͡°) bo tak czesto wyglada sezonowka za granica.
  • Odpowiedz
@Wilczek03: nie, lockdown nie wroci bo 1 polski juz nie stac nawet na dwa tygodnie lockdownu, 2 ludzie sa juz sfrustrowani 3 ludzie nie maja juz zbyt duzo pieniedzy zeby sie utrzymac w czasie lockdownu 4 poza koronapanikarzami malo kto juz zwraca uwage na tego wirusa 5 jesli go wprowadza sila to bedzie to koniec tego rzadu bo ludzie ich rozniosa
  • Odpowiedz
Będę szkolił, ale raczej nie wyobrażam sobie na co dzień mieszkać w obcym kraju i czuć się jak gość( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wilczek03: to czuj się jak frajer, ruchany przez rząd i bez perspektyw na godne życie, ale przynajmniej czujesz się jak u siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nie wyobrażam sobie na co dzień mieszkać w obcym kraju i czuć się jak gość( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Wilczek03: Ja podczas wizyt w Polsce czuję się jakbym odwiedzał swoją patologiczną rodzinę.
  • Odpowiedz
@proceduralne: Skoro mnie atakują że Pan zagranicą sobie zarabia w euro na tyraniu (robiac to samo co w Polszy) i wyzywają, że chce tu zostać XD

No niektórzy chcą powalczyć o byt, a nie dla Pana Niemca być ścierą do podłogi. Post tyczył się krytyki rządu, czy emigracja to jedyne wyjście? To nawet sobie nie można napisać, że robią źle? xD
  • Odpowiedz