Wpis z mikrobloga

@Jerry664: Ej ty. Ja jestem spierdonem i jestem w stanie umawiać się na randki. Wypijam kawkę, wracam do domku i kontakt się urywa.

@Cheeseburgg: Tak to właśnie wygląda ty ignorancja femko. Czasem sobie myślę, że może lepiej by było jakbym nie był w stanie ogarnąć żadnej randki jak niektórzy, bo mniejsza strata czasu, ale w sumie może samoocena by spadła jeszcze niżej, chociaż wydaje się to niemożliwe.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Cheeseburgg: oj kochana, żeby można było korzystać z dobrodziejstw randkowania XXI wieku trzeba najpierw się jakkolwiek prezentować, a jak czytam posty z tagu, to mam wrażenie, że 95% jest tu tak niepewna siebie i zahukana, że pewnie nawet na zdjęciach wyglądają, jakby chcieli uciec przed samymi sobą. Żadna Mirabelka, nawet ta najskromniejsza i najpowściągliwsza nie będzie chciała się przebijać przez warstwy #!$%@?, żeby dostać się do wartościowych części takiego przegrywa, skoro
>Sugerowanie, że spierdon mógłby sobie kogokolwiek wybrać na randkę xD


@Jerry664: Przy takich komentarzach zawsze mnie zastanawia jak często są one autorstwa spierdonów, które mają bekę z innych spierdonów tylko po to, żeby na chwilę zapomnieć o własnej porażce.
@Cheeseburgg: Ich problemem jest szukanie „szarej myszki dla Anonka” o nietuzinkowej urodzie. I do tego dziewicy, bez żadnych życiowych doświadczen i zdolności samotnego myślenia żeby go czasem nie zostawiła. Kogoś takiego w teraźniejszych czasach nie znajdzie, musiałby wyhodować sobie taka istotę w laboratorium. Rzecz druga cały ten tag prezentuje sobą takie horrendalne #!$%@?, ze zwykłym randomom z neta nie chce się z nimi prowadzic dyskusji a co dopiero jakiejś ładnej lasce