Wpis z mikrobloga

@ptasznik1000 nie testowałem go w chłodne dni jeszcze, ale bardzo dobry zapach moim zdaniem. Ostatnio wrzucałem okazję z Elnino i uważam, że za lekko ponad 150 zł to naprawdę warto.
@ptasznik1000 tak jak kolega wyżej, ta dymność to najbardziej na początku wyczuwalna, później już się robi słodszy. Ja póki co na ręce testowałem, bo nie za bardzo jest okazja teraz tego użyć, ale takie 7h i więcej spokojnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ptasznik1000: ja akurat dzisiaj pierwszego globala zrobiłem, aż zastanawiam się, czy nie zrobić sobie butelki na zapas bo zajebiście mi pasuje biorąc pod uwagę jego stosunkowo niską cenę. Świetnie zbalansowany dym, skóra, słodkość, drewno i przyprawy, zapach męski i dojrzały, ale nie krzyczący PATRZCIE JAKI CHAD ZE MNIE. Może niektórym nie przypadnie do gustu jego intensywność i słodkość (kwestia skóry lub pogody, na mnie jest w sam raz).
Dla mnie 9/10
ISSEY MIYAKE PULSE OF THE NIGHT


@ptasznik1000: Mnie coś w nim wkurza. Na początku bardzo przyjemnie a potem zapach robi się waniliowo suchy. Pachnie momentami jak mix pieprzu, drzewa sandałowego, wanilii i pasty do zębów xD
@malani raczej tak, jeśli mi nie przeszkadza to kadzidło musi być w nim nienachalne. I przez 2-3 godziny jest fajna projekcja. A ja muszę aplikować perfumy oszczędnie, 2 strzały na kark.