Wpis z mikrobloga

@Pathlukowsky: Powiedzmy, że moja 8 jest warta mniej więcej 900zł to dopłacając 700zł będę miał 1600zł. Znajdź mi kogokolwiek kto Ci sprzeda XS po takiej cenie (nawet używanego). Za tyle jednie bym mógł znaleźć prawie nowego X.
  • Odpowiedz
@Patrox: Ja bym się trzy razy zastanowił czy dać te 700 PLN dopłaty za używkę, nie kupię nigdy z własnej woli elektroniki z „drugiej” lub „trzeciej” ręki. A jak chcesz to zapłać mu/jej nawet te 1400 i kupuj pod wpływem impulsu, tylko później nie zalewaj się łzami na wykopie że dałeś się oskubać xD Sam fakt, że Xs niewiele różni się od X już nasuwa wątpliwości co do sensu takiej „inwestycji”.
  • Odpowiedz
@Patrox: Kupiłbym nową X, bo cena w przypadku tej konkretnej zamiany jest po prostu za duża. Różnice między Xs a X znajdziesz w sieci, benchmarki też pewnie będą. Jak dla mnie niewarte dopłaty w wysokości prawie 3/4 ceny nowej X.
  • Odpowiedz
@100x: Z tego co czytam to e-sim można aktywować jakoś na XS tylko. Dla mnie opcja fajnie jakby była, ale bez niej nic się nie dzieje.
  • Odpowiedz
@Patrox: jak kupiłem swoją 8 to żałowałem że nie dołożyłem 1000 zł do Xs. Oba nowe w tym samym sklepie. Lepiej poczekaj do października, sprzedaj 8 i kup 12. Wyjdziesz na tym dużo lepiej, mówię Ci.
  • Odpowiedz