Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: zdecydowanie, przy niższych podatkach miałbym dużo, dużo wiecej pieniędzy niż mam i to by wystarczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Dodatkowo mieliby go więcej klienci moich usług, co dodatkowo spotęgowałoby mój przychód.

Co w tym ciężkiego?

@sorek: Ile więcej pieniędzy byś miał? 100£? 1000£? Pamiętaj że inne firmy też by miały te same warunki co ty
Ile więcej pieniędzy byś miał? 100£? 1000£? Pamiętaj że inne firmy też by miały te same warunki co ty


@suqmadiq2ama: i dobrze, dzięki temu ja miałbym więcej kasy na zakup od innych firm, a oni mieliby niższe koszty więc itemki byłyby tańsze.

Dlaczego tam nie założysz biznesu i też sie nie dorobisz?

@suqmadiq2ama: ale ja przecież jestem w tym samym kraju xD
To ten słynny brytyjski kołczing MLM style co goli polaczków po kilka stówek z spotkania ze złotoustym Wojciechem?


@PolacoEsMasGrandeRobaco: nie, nie ten

@suqmadiq2ama: no mam sporo, sprzedaje swoje urządzenia po całym świecie, sprzedaje auta, programuje, robie fotki i z każdego sobie zarabiam milutko :D
To ten słynny brytyjski kołczing MLM style co goli polaczków po kilka stówek z spotkania ze złotoustym Wojciechem?


@PolacoEsMasGrandeRobaco: nie, nie ten

@suqmadiq2ama: no mam sporo, sprzedaje swoje urządzenia po całym świecie, sprzedaje auta, programuje, robie fotki i z każdego sobie zarabiam milutko :D

@sorek: ( ͡° ͜ʖ ͡°) oszukali cie, skaner nie robi zdjęć ani jak używasz klawiatury to nie jest programowanie a to
Pobierz suqmadiq2ama - > To ten słynny brytyjski kołczing MLM style co goli polaczków po kilk...
źródło: comment_15974069463bKzIiqsu3A1TMDBtAElok.jpg
@PolacoEsMasGrandeRobaco: ale jaki kołczing? Za wejście się płaci za sale (i jedzenie) jakieś grosze, chodzi o networking i ciekawe wykłady..

( ͡° ͜ʖ ͡°) oszukali cie, skaner nie robi zdjęć ani jak używasz klawiatury to nie jest programowanie a to nie są Twoje produkty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)