Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: nie znam korwinistów których utrzymują rodzice. Polecam przyjechać na jakieś spotkanie ASBIRO gdzie większość to Korwiniści posiadający własne biznesy itp ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: zdecydowanie, przy niższych podatkach miałbym dużo, dużo wiecej pieniędzy niż mam i to by wystarczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dodatkowo mieliby go więcej klienci moich usług, co dodatkowo spotęgowałoby mój przychód.

Co w tym ciężkiego?
  • Odpowiedz
@sorek: Ci korwiniści z firmami których ja znam to chcą wolnego rynku bo na obecnym ich firmy miażdży zus - 400€ miesięcznie dla właściciela firmy w lewackim świecie z dotacjami to za dużo.

Myślisz że to przyszli rockefellerowie? Może warto takiemu podatki opłacić przez dwa lata za procent w zysku a potem mieć udziały w gigabiznesie?
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: zdecydowanie, przy niższych podatkach miałbym dużo, dużo wiecej pieniędzy niż mam i to by wystarczyło ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Dodatkowo mieliby go więcej klienci moich usług, co dodatkowo spotęgowałoby mój przychód.

Co w tym ciężkiego?

@sorek: Ile więcej pieniędzy byś miał? 100£? 1000£? Pamiętaj że inne firmy też by miały te same warunki co ty
  • Odpowiedz
Ile więcej pieniędzy byś miał? 100£? 1000£? Pamiętaj że inne firmy też by miały te same warunki co ty


@suqmadiq2ama: i dobrze, dzięki temu ja miałbym więcej kasy na zakup od innych firm, a oni mieliby niższe koszty więc itemki byłyby tańsze.

Dlaczego tam nie założysz biznesu i też sie nie dorobisz?

@suqmadiq2ama: ale ja przecież jestem w tym samym kraju xD
  • Odpowiedz
To ten słynny brytyjski kołczing MLM style co goli polaczków po kilka stówek z spotkania ze złotoustym Wojciechem?


@PolacoEsMasGrandeRobaco: nie, nie ten

@suqmadiq2ama: no mam sporo, sprzedaje swoje urządzenia po całym świecie, sprzedaje auta, programuje, robie fotki i z każdego sobie zarabiam milutko :D
  • Odpowiedz
To ten słynny brytyjski kołczing MLM style co goli polaczków po kilka stówek z spotkania ze złotoustym Wojciechem?


@PolacoEsMasGrandeRobaco: nie, nie ten

@suqmadiq2ama: no mam sporo, sprzedaje swoje urządzenia po całym świecie, sprzedaje auta, programuje, robie fotki i z każdego sobie zarabiam milutko :D

@sorek: ( ͡° ͜ʖ ͡°) oszukali cie, skaner nie robi zdjęć ani jak używasz klawiatury to nie jest programowanie a to
suqmadiq2ama - > To ten słynny brytyjski kołczing MLM style co goli polaczków po kilk...

źródło: comment_15974069463bKzIiqsu3A1TMDBtAElok.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@PolacoEsMasGrandeRobaco: ale jaki kołczing? Za wejście się płaci za sale (i jedzenie) jakieś grosze, chodzi o networking i ciekawe wykłady..

( ͡° ͜ʖ ͡°) oszukali cie, skaner nie robi zdjęć ani jak używasz klawiatury to nie jest programowanie a to nie są Twoje produkty ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@sorek: Kwota wolna od podatku w uk jest formą pomocy dla najbiedniejszych bo i tak z nich nie będzie pożytku, to jedyne co ma w sobie słowo tax i z czym mają do czynienia polacy w uk. Pozostali zarabiają więcej w polsce gdzie ta kwota jest gówniana ale powyżej są mniejsze podatki a na zachodzie oddajesz połowę.
  • Odpowiedz
@sorek:

ale jaki kołczing? Za wejście się płaci za sale (i jedzenie) jakieś grosze, chodzi o networking i ciekawe wykłady..


A sorry sprawdziłem i zwracam honor jednak to inny kołczing.
  • Odpowiedz