Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@R187: niech wszyscy homoseksualiści wyjadą do Utopii gdzie nikt nikogo nie bije i żadnej homofobii nie ma, gorąco popieram. Z tego co wiem we wszystkich krajach zdarzają się pobicia, polecam zatem Arktykę gdzie do tej pory pobić nie było.


Dokładnie. Na całym świecie możesz dostać w------l, ale jak się okaże, że jesteś homo to masz większe prawa i atakujący ma bardziej p--------e, bo jest homofobem i nawet o tym nie
  • Odpowiedz
@R187: Bądźmy szczerzy. Koleś dostał w------l za wygląd, a nie orientację. No chyba, że Seba zapytał przed w--------m czy koleś jest homo.

  • Odpowiedz
lgbciarze tak obrzydzili ludziom samych siebie że jak takich sytuacji nie było tak teraz będzie multum.


@vin42: A no tak, a zgwałcona kobieta ubierała się zbyt wyzywająco.
  • Odpowiedz
@Bodzias1844 to drugie wydarzenie w ciągu tygodnia nad rusalka w poz. Jakoś k---a rok temu nie było akcji ze ktoś dostawał oklep z wyzwanie od pedałów lub lesb. Przypadek czy szczucie rządowe dajcie przykład patoli?
  • Odpowiedz
  • 2
@R187 jest nawet ojkofobia, kiedyś za darmo mało nie dostałem w mordę za, podejrzewam, że przez to, że jestem Polakiem, na szczęście udało mi się obronić. Niech mi ktoś teraz powie, że w Polsce nie ma ojkofobii.
Homofobii też doświadczyłem, kiedyś sebki wyzywały mnie od cweli p----------h ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@R187: Proszę o badania, nazwiska autorów i konkretnie ma być z Polski, w oparciu o które formuujesz tak śmiałą hipotezę, że w Polsce panuje homofobia
  • Odpowiedz
@R187: @RegularJohnny: @Bodzias1844:
Jakiś Mirek zbiera na adwokata bo zwrócił uwagę Karynie i jej Sebix uznał że w------l to odpowiednia odpowiedź.
Załamana żuchwa i utrata słuchu jak dobrze pamiętam.
Czemu bractwo LGBT uważa, że jest szczególnie poszkodowane bo idiota uznał, że włosy to dobry powód by się wyładować ? Jak nie włosy to kolczyk, jak nie kolczyk to krzywe spojrzenie lub złe spodnie.
Jest prawo które
  • Odpowiedz
@R187: jakiś random dostał oklep od sebka i po tym stwierdzasz, że w całej polsce istnieje straszna homofobia. Serio?


XDD okrzyki i pobicia na marszu w równości w Białymstoku, więc nie stricte Sebostwo to nie było?

Ale intelektualny wysryw
  • Odpowiedz
@vin42: Opie, Tyś kiedyś z domu w ogóle wyszedł? Sam zbierałem oklep za to, że miałem przyjaciela geja. To było 15 lat temu już. Mi to nie przeszkadza bo przynajmniej nauczyłem się bić, ale ktoś mógł nie mieć tyle szczęścia. Bywało tak, że jak jaraliśmy szlugę ( pod koniec gimbazy) to goście +40 darli do nas mordę z daleka, mimo że często odwiedzałem go ze swoją dziewczyną i oni to
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
lgbciarze tak obrzydzili ludziom samych siebie że jak takich sytuacji nie było tak teraz będzie multum.


@vin42: A no tak, a zgwałcona kobieta ubierała się zbyt wyzywająco.

@L3gion: jakie porównanie XDDDDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@quintic: tak, nagle sebki stały się nietolerancyjne i leja osoby wyglądające na homo xD czy wy w ogóle myślicie co piszecie? Wcześniej też były takie akcje tylko nikt tego nie nagłaśniał a teraz panuje moda na to i tylko prześcigają się kto zbierze większy oklep za bycie gejem xDD
  • Odpowiedz