Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@R187: w Polsce nie ma wielu rzeczy, nie ma pieniędzy na szpitale, nie ma sprawiedliwości, nie ma wzrostów PKB przez koronawirusa w wy wszyscy #!$%@? tylko o tym LGBT. 95% ludzi ma w #!$%@? LGBT i inne takie, bardziej ich obchodzi co do gara włożą i za co opłacą ratę za mieszkanie. Gdzie nie wejdę to widzę lgbt, aż rzygać mi się od tego chce.
  • Odpowiedz
wy wszyscy #!$%@? tylko o tym LGBT. 95% ludzi ma w #!$%@? LGBT i inne takie, bardziej ich obchodzi co do gara włożą i za co opłacą ratę za mieszkanie. Gdzie nie wejdę to widzę lgbt, aż rzygać mi się od tego chce.


@kutafonixor: Protip: dodaj sobie tag #lgbt na czarną listę.
  • Odpowiedz
@R187: tutaj mogę to zrobić ale nie w TV, na innych stronach, na YT, w pracy i w ogóle w życiu. Ileż można ten temat wałkować. W Polsce za 100lat woda słodka się skończy, o tym już nikt nie mówi bo to nie jest trendy.
  • Odpowiedz
@R187: przeglądałam sobie grupkę osiedlową i komentarze tam są okropne... w przeciągu tygodnia doszło do tylu pobić (z tego większość nie została nigdzie zgłoszona), że to po prostu obłęd, jedna babka pisała, że przy okazji tych pobić jej syn został pobity przed samym blokiem i dopiero teraz jej się przyznał
  • Odpowiedz