Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 377
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #milf

Dopiero teraz się dowiedziałem, że ta laska z biustem z tvp ma 29 lat xd ja myślałem, że ona jest milfem po 40 i się zdziwiłem, że jest taka młoda xd rozowe, nawet jak ona jest hot, to naprawdę nie warto sobie robić tych wszystkich zastrzyków w mordę. Znam tyle dziewczyn nawet starszych i żadna nie wygląda tak źle.
Pobierz RustyJames - #rozowepaski #logikarozowychpaskow #milf 

Dopiero teraz się dowiedziałe...
źródło: comment_15973343384bYlmAcBxFMHWpzRhWmpG4.jpg
  • 56
@RustyJames: Oprocz prac blacharkich ewidentne szpachlowanie i wielokrotne lakierowanie. Prawdopodobne spawanie z kilku modeli. Trzeba by VIN sprawdzic, czy nie jest po szkodzie calkowitej ;).
Paskudna jest po tych wszystkich zabiegach z twarzy, Wyglada jak manakin sklejany z roznych czesci, albo hybryda obcego i nosferatu.
Tez myslalem, ze ona ma kolo 40 i stad te zabiegi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bekoski: ja rozumiem co znaczy milf. Jednak jak 18stka ma dziecko to jej milfem nie nazwe xd 29 latki też bym nie nazwał. Dla mnie milf to laska co ma syna w wieku 15, 16 lat i jego koledzy lecą na jego matkę, zazwyczaj po 40.
ja rozumiem co znaczy milf. Jednak jak 18stka ma dziecko to jej milfem nie nazwe xd 29 latki też bym nie nazwał. Dla mnie milf to laska co ma syna w wieku 15, 16 lat i jego koledzy lecą na jego matkę, zazwyczaj po 40.


@RustyJames: tak się przyjęło potocznie, że nazywa się tak kobiety 40+ lub 30+, ale oryginalnie chodziło o kobietę w każdym wieku, kryta na już dziecko.

Tutaj:
Pobierz Bekoski - > ja rozumiem co znaczy milf. Jednak jak 18stka ma dziecko to jej milfem ni...
źródło: comment_1597474385vvxKTKV6UquMFfqNphBH2E.jpg