Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 377
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #milf

Dopiero teraz się dowiedziałem, że ta laska z biustem z tvp ma 29 lat xd ja myślałem, że ona jest milfem po 40 i się zdziwiłem, że jest taka młoda xd rozowe, nawet jak ona jest hot, to naprawdę nie warto sobie robić tych wszystkich zastrzyków w mordę. Znam tyle dziewczyn nawet starszych i żadna nie wygląda tak źle.
RustyJames - #rozowepaski #logikarozowychpaskow #milf 

Dopiero teraz się dowiedziałe...

źródło: comment_15973343384bYlmAcBxFMHWpzRhWmpG4.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@Kowixx: Ale tak szczerze nie uważasz, że wygląda na więcej niż 29? :P Ja np. mam takie wrażenie oglądając filmy z lat 60-70, że kobieca uroda była delikatniejsza itd. np. w takim Pewnego razu w Ameryce itd.
  • Odpowiedz
@Kowixx: Nie jestem nawet piwniczakiem, jestem kobietą, a nawet jakbym była piwniczakiem, to piwniczak też ma prawo mieć swoje zdanie. Czy to już zabronione skomentować wygląd osoby publicznej? I nikt nie chce, by ona się załamywała. Co za głupi komentarz. Po prostu uważamy, że ona wygląda staro i źle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Kowixx: Mam w dupie czy tu trafi czy nie xd chciałem tylko przestrzec różowe, że nie warto sobie nic wskrzykiwać, bo się wygląda jak stara raszpla. Kobieta jest seksowna, ale myślałem, że taki stary milf, nigdy nie pomyślałbym, że to dziewczyna młodsza ode mnie xd
  • Odpowiedz