Wpis z mikrobloga

@ChineseMobilePhones: Chory, no nie wiem. Wg mnie się broni. Zobacz, że mają za lipiec lepsze wyniki niż całe q2 na 4MASS. Czyli zakładając, że obecne 85 groszy na 4MASSie jest rozsądne, BMX powinna kosztować 210M, czyli prawie 5 dych. A taki kontrakt dla BMX na na przykład 100M to bajka. Nowa fabryka i 100 pln.
  • Odpowiedz
@chuck92: jak właśnie trafnie! piszesz, jeszcze do tych 5 dych brakuje.. Bardzo kibicuję i spodziewam się, że jednak urośnie na luzie do tego.. I ustabilizuje się co kluczowe dla nich.. I niech sprzedadzą te podobno zalegające towary w magazynie.. (ciekawe na ile prawda).
  • Odpowiedz
@ChineseMobilePhones: Pewnie częściowo. Bo spółka kosztowała przed pandemią 4 pln i większość akcjonariuszy wyskoczyła przed 8, bo spółce groziło bankructwo. Przeinwestowali i mieli za dużo kredytów. Ale wartość była, tyle że jako fabryka (dostali chyba 20M dofinansowania na budowę a wyceniani byli na mniej).
Była emisja w marcu na 2M by mieć kapitał obrotowy by móc te testy mieć. Także myślę, że nie mają tyle gotówki co Cormay (który twierdzi,
  • Odpowiedz
@chuck92: jak za każdą historią pewnie idą układy, układziki. Bo jeżeli nie byłoby nic na rzeczy to na pewno głośno zaczeliby w BMX mówić o tym, że są w stanie produkować dużo taniej, opłaciliby trochę artykułów o tym mówiących i zrobiłoby się medialnie.. Wtedy może jednak społecznie i medialnie MZ byłoby zmuszone do działań innych.. A tak.. Cichutko.

Nawet olać sprzedaż w PL.. Niech zakontraktują to odpowiednio za granicę, co trochę tajemniczo, ale jest opisane w raporcie...

Spółka na bieżąco realizuje dostawy ww. wyrobów do swoich dystrybutorów za
granicą oraz do odbiorców końcowych w kraju. Prowadzone rozmowy handlowe dotyczące większych
  • Odpowiedz