Wpis z mikrobloga

Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Plotki jednak się sprawdziły. Feliks W. Kres dokończy Księgę Całości! Fabryka Słów zapowiedziała wydanie poprzednich sześciu książek w nowym formacie plus dwa nowe tomy. Jeden już jest ukończony a drugi w trakcie pisania. Całość ma się zawierać w 10 książkach - sześć sprzed lat + dwa nowe + podobno dwa tomy opowiadań ze świata. Wydawnictwo zaprzecza by dzieliło książki na poszczególne tomy oraz podda pod głosowanie format oprawy. Duża część osób w komentarzach skłania się ku twardym okładkom co mnie cieszy.
Osobiście od dawna Kres przewijał się w różnych rozmowach o fantasy i byłem zachęcony, przeszkodą był nieukończony cykl i brak twardych opraw. To może się zmienić już w przyszłym roku, oby okładki były porządne w przeciwieństwie do szkarad od Stalker Books z "wydania litmitowanego".
---------------
Ostatnio tagi nie działają, kilka napisanych postów przeze mnie nie wyświetla się na nim i nie ma powiadomień więc wołam osoby plusujące i komentujące poprzedni wpis o Kresie. Reszta może jakoś to zobaczy a sytuacja z tagiem unormuje się.
@Croudflup: @Shagot: @HrabiaTruposz: @ranunculus: @tak_ze_ten: @cookiz7:

#ksiazkiwhoresbane'a - tag, pod którym chwale się nowymi nabytkami oraz wrzucam newsy o książkach
#ksiazki #czytajzwykopem #fabrykaslow #felikswkres #kres #ksiegacalosci
Whoresbane - Newsy książkowe od Whoresbane'a!

Plotki jednak się sprawdziły. Feliks...

źródło: comment_1597301717SmavgDXmLutScgNZkepTPZ.jpg

Pobierz
  • 5