Wpis z mikrobloga

W dupie byłeś g---o widziałeś


@Krupier: Napisał koleś który regularnie jeździ nad Bałtyk xDDDDD

Idź nażryj się jebiącej glonem Flądry za 50pln i zapij Tyskaczem, ty polski globtroterze. xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
W dupie byłeś g---o widziałeś


@Krupier: Napisał koleś który regularnie jeździ nad Bałtyk xDDDDD


Idź nażryj się jebiącej glonem Flądry za 50pln i zapij Tyskaczem, ty polski globtroterze.
  • Odpowiedz
Odezwał się podróżnik, który poleciał do Aten i pierwszy raz kawałek świata zobaczył.


@Krupier: O boli cię dupka, poczekaj aż się dowiesz że byłem na plaży w większości ciepłych krajów w Europie i dalej, to się dopiero zesrasz januszu znad Bałtyku xD Jak tam fląderka, już zjedzona? Nie zapomnij potem pojechać na rowerku do Sosnowca, czy innej dziury gdzie jeżdżą takie polaczki na weekend.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hatespinner: japa już nosaczu. Nie mam zamiaru się z takimi januszami licytować na to gdzie kto był, wybacz, ale jestem za stary na takie dziecinne gierki. :)

Byłeś w Atenach, gdzieś tam jeszcze, super, brawo ty! Ale jak widać powodzenie "podróże kształcą, ale tylko ludzi wykształconych" się sprawdza w twoim przypadku.

Wojuj świat dalej, ale nosaczem malkontentem już raczej zostaniesz na długo. :)
  • Odpowiedz
nie potrafiłbym wypocząć siedząc w zwykłym blokowisku, tyle że tu jakaś woda szumi. Jeszcze plac zabaw pod balkonem. Wolałbym chyba w domu zostać


@Czarnakurtka: To oznacza, że jeżdżąc na urlop, przesiadujesz prawie cały pobyt w jednym miejscu. Dla mnie urlop to ciągły ruch, a w hotelu tylko śpię, ewentualnie siesta. Mimo wszystko dobrze mieć wygodne lokum z fajnym widokiem, bo można na klimacie np. zjeść sobie śniadania, a w nocy
  • Odpowiedz
japa już nosaczu. Nie mam zamiaru się z takimi januszami licytować na to gdzie kto był, wybacz, ale jestem za stary na takie dziecinne gierki. :)


@Krupier: Już się tyle licytowaleś dzbanie, że rozwiałeś wszelkie wątpliwości jakim gimbusem jesteś. Masz mentalność dwunastolatka i świata też widziałeś tyle samo. XD Zostań w Dziwnowie, żryj rybę z oleju, i opalaj się przy 18°. I pamiętaj żeby próbować przekonać ludzi w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hatespinner: ale nie wołaj mnie już nosaczu malkontencie. Nie mój poziom, wybacz. Stronię od nosaczy myślących stereotypami, nie mających otwartego umysłu, nie potrafiących patrzeć szerzej. Czyli właśnie od takich ludzi jak ty. :)
  • Odpowiedz
Stronię od nosaczy

Jedź nad Bałtyk regularnie


@Krupier: Jedynym nosaczem tutaj jesteś ty synku. CHRUM KWIIII PYSZNA RYBKA, TE NOSACZE SIE NIE ZNAJOM KWIII! LEPSZE POLSKIE GOWNO W POLU KWIII! xDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pilaf: gościu, nie otworzyłem dyskusji tylko wpis, jaki stronę internetową. Udajesz tylko czy serio coś Ci w głowie hire styka?
  • Odpowiedz
co to w ogóle k---a za p---------e. Możesz powiedzieć czy kiedykolwiek gdzieś wypocząles ? Że przyjechałeś do domu i powiedziałeś o k---a ale to byk wypoczynek teraz mam tyle energii ze przez rok może z---------ć . No chyba k---a nie. Nawet gdybyś na bezludnej wyspie siedział przez miesiąc to po jednym dniu w pracy jesteś tak z-----y jak po roku. Bo nie da się wypocząć na zapas.


@Megasuper: Lol, jak
  • Odpowiedz
@Megasuper: No nie :) Kwestia też gdzie się było, co robiło (nie chodzi mi o luksus, ale np. pewne wyprawy mogą być ciężkie) oraz jak bardzo nie lubisz swojego codziennego życia (rutyna, praca, styl życia).
  • Odpowiedz