Wpis z mikrobloga

No nie wiem. Typ stojący przede mną w kolejce przed drzwiami piekarni ogląda listę zakupów (całkiem sporą), po czym zerka na mnie i pyta "a pan jedną rzecz kupuje, czy coś więcej?". Odpowiadam, że tylko drożdżówkę jednocześnie myśląc, że trochę mi się pofarciło, bo zostanę wpuszczony przez dobrotliwego dziadka, któremu się nie spieszy. No jednak nie, nie wpuścił mnie. Czyli co, wybrałem złą odpowiedź? Miałem powiedzieć "oooo paaaanie, chleba na dwa tygodnie kupuję" i wtedy byłoby lepiej?
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@losowynick13: pewnie zauważył, że patrzysz na jego listę i zagadał na zasadzie „ja mam w ciul do kupienia, a pan? Pan pewnie mniej niż ta moja dłua lista” i tyle. Bez podtekstów.
  • Odpowiedz
@miki4ever: idę do sklepu żeby zrobic zakupy a nie rozmawiać z przpadkowymi ludźmi. Tacy ludzie którzy muszą coś p-------ć bo nie mogą ustać w kolejce przez 5 minut z zamkniętą mordą są k---a najgorsi.
  • Odpowiedz
@NPCno123123: No właśnie, to jest idealny przykład polskiej mentalności. Ja w sklepie zawsze zagadać, spytam co u innych, pogadam o pogodzie i innych pierdołach.
Dlatego może ludzie są trochę bardziej zadowoleni niż w PL, bo jest po prostu ciekawiej w życiu.
  • Odpowiedz
@miki4ever: czyli jestem zobligowany poświęcić swoj czas żeby tobie sie nie nudziło? A może mysle o czymś istotnym , zastanawiam sie jak rozwiązać jakis problem a tu c--j, jakiś typ w kolejce otwiera do mnie mordę z pytaniem o j----ą pogodę. Jak ci sie nudzi w kolejce to zadzwoń do kolegi i jemu zawracaj dupe.
  • Odpowiedz
@losowynick13: to jest nic. Pewnego razu wracam z pracy, widzę ze jakiś koleś nie może wejść do bloku, otwieram drzwi, puszczam go do środka, podjeżdża winda i chcę wsiadać, a ten do mnie że pojedynczo sie jeździ. Wsiadł i pojechał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
No właśnie, to jest idealny przykład polskiej mentalności.

@miki4ever: Idealnym przykładem polskiej mentalności jest twoja osoba. Nie potrafiący dopuścić do siebie zdania innych osób, bo przecież ty wiesz lepiej. Normalnie jak w tym filmie
  • Odpowiedz
@NPCno123123: Ja sobie zdaje sprawę z polskiej mentalności i wiem, ze w PL lepiej się do nikogo nie odzywać i nie uśmiechać.

Pisze tylko, ze nie wszedzie jest takie podejscie do życia.
  • Odpowiedz
@miki4ever: a ja sobie zdaje sprawe z twojej upierdliwej mentalności i cieszę się że zdajesz sobie sprawę z tego że ludzie w Polsce nie łykają sztucznych amerykańskich zachowań i pustych plastikowych uśmiechów.
  • Odpowiedz
@miki4ever o jezu bo w USA to ludzie do siebie na ulicy zagadują. Pol życia mieszkałem w Belgii i nie widziałem różnicy w zachowaniu ludzi w sklepach tam i tutaj, no oprócz tego ze tam jak ktoś ma 1-3 produkty to jest regularnie puszczany przez osobę która ma cały kosz zakupów, a w Polsce widziałem taka sytuacje moze z 5x w życiu. Ja np. mam się do kogo odezwać w życiu,
  • Odpowiedz
@miki4ever bardzo mile podejście do ludzi. W usa tak się do siebie ludzie normalnie odnosza? Boli cie, że ludzie się do ciebie w sklepie odzywają, żeby nie było ci przykro, bo wypada odpowiedzieć jak zagadujesz, a tak naprawdę maja cie gleboko w p-----e? To naprawdę potrzebne w zyciu, a najbardziej zakompleksionemu Polakowi na dorobku w usa.
  • Odpowiedz