Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie dlaczego tak wiele (nie wszystkie) #rozowepaski lubią być szmacone i poniżane w trakcie sexu.

Wiecie, klimaty BDSM, bicie po twarzy, plucie, duszenie, łykanie po same kule, ciągnięcie za włosy, ściskanie nadgarstków, obroże, jak dla suk itd.

A chyba jeszcze dziwniejsze jest to, że zdecydowana większość facetów chętnie wchodzi w taką role, no a czasami te role się odwracają.

Nie widzę w tym nic złego jeżeli każda ze stron tego chce, ale zastanawia mnie popularność tej formy zabawy.

Człowiek przegląda #tinder lub inne #badoo i często na podstawię samych zdjęć można być niemal pewnym, że suka lubi, jak się ją poniży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BlackBlack - Zastanawia mnie dlaczego tak wiele (nie wszystkie) #rozowepaski lubią by...

źródło: comment_1597246043pfB7w3gS2Z5lXzukdxV23K.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
A chyba jeszcze dziwniejsze jest to, że zdecydowana większość facetów chętnie wchodzi w taką role


@BlackBlack: Bo to fajne. Choć sam obroży i innych takich pierdołek dla dzieci nie uznaję. O wiele bardziej samo dominowanie i ustawianie kobiety jak się zachce mnie kręci. Podduszanie, szarpanie za włosy, mocne gryzienie do krwi czasem... no pokazywanie dominacji względem partnerki jest przyjemne.

Ale do tej pory nie pojąłem co niektóre kobiety jara w wyzywaniu
  • Odpowiedz
duzo


@BlackBlack: Ja pie... Nagrywanie snapchata... To jest dopiero żenujące i #!$%@?. Wysyła ci jakaś nudeski na snapie, czyli mają być tylko dla Ciebie (są też takie, co nie mają nic przeciwko, jeżeli pokażesz komuś, ale raczej wtedy nie wysyłają tego na snapie i pisza o tym wprost). A Ty to nagrywasz. Jak na moje to jedna na X ci się trafiła i na tyle się tym jarasz, że koniecznie musisz
  • Odpowiedz
@BlackBlack: na Snapchacie można robić zrzuty i 2 osoba nie dostaje powiadomienia jak na ig? Trochę #!$%@?.

Btw, one tak sobie czasem lubią popisać, inne będą się wstydzić wysłać kawałek cyca pomimo że przerobisz z nimi różne rzeczy w łóżku. Chill :)
  • Odpowiedz
@girlsjustwannahavefun: > xD dedykacją? a czy myślisz, ze jesteś JEDYNYM typem do którego ona wyslala foto cycków? biorąc pod uwage ,ze wsyla Ci je w sytucji w której nawet się nie widzieliscie ? XD

Znałem taką, która nawet miała przygotowany obrazek, który dostałem przed filmikami spod prysznica ;) Tylko my się spotkaliśmy wcześniej i zaczęliśmy mocno kręcić ze sobą

https://imageproxy.ifunny.co/crop:x-20,resize:320x,crop:x800,quality:90x75/images/5105816b6dea52914641af1e052fd73d71b6be977c1f040cb8290a512adc8807_1.jpg
  • Odpowiedz
#rozowepaski lubią być szmacone i poniżane w trakcie sexu.

Wiecie, klimaty BDSM, bicie po twarzy, plucie, duszenie, łykanie po same kule, ciągnięcie za włosy, ściskanie nadgarstków, obroże, jak dla suk itd.


@BlackBlack: lubia pewnych siebie facetow i lubia byc dominowane, no i taka jest moda teraz
  • Odpowiedz