Wpis z mikrobloga

Zastanawia mnie dlaczego tak wiele (nie wszystkie) #rozowepaski lubią być szmacone i poniżane w trakcie sexu.

Wiecie, klimaty BDSM, bicie po twarzy, plucie, duszenie, łykanie po same kule, ciągnięcie za włosy, ściskanie nadgarstków, obroże, jak dla suk itd.

A chyba jeszcze dziwniejsze jest to, że zdecydowana większość facetów chętnie wchodzi w taką role, no a czasami te role się odwracają.

Nie widzę w tym nic złego jeżeli każda ze stron tego chce, ale zastanawia mnie popularność tej formy zabawy.

Człowiek przegląda #tinder lub inne #badoo i często na podstawię samych zdjęć można być niemal pewnym, że suka lubi, jak się ją poniży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BlackBlack - Zastanawia mnie dlaczego tak wiele (nie wszystkie) #rozowepaski lubią by...

źródło: comment_1597246043pfB7w3gS2Z5lXzukdxV23K.jpg

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
@BlackBlack: Być może dlatego, że w prawdziwej relacji BDSM to paradoksalnie uległy/uległa jest osobą dominującą, a osoba dominującą tylko spełnia oczekiwania uległego, nawet kiedy ten ich nie wyznaczy bezpośrednio. Ja w takiej relacji widzę więcej szacunku niż w tych "normalnych", w których to partner zazwyczaj myśli tylko o swojej przyjemności.
  • Odpowiedz
@BlackBlack: Chwalisz się, czy żalisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dostałeś fotki, czy tam filmiki od jakieś loszki i wstawiasz na wykop, oczekując poklasku? Podziwu? Jaki był w tym cel?
Tak samo rozmowę powyżej.
Okej, spoczko, jesteście dorośli i się bawicie, ale upublicznianie takich rzeczy to totalny brak klasy

EDIT: uważaj na takie rozmowy na tinderku, bo jeszcze trafisz na eksperyment społeczny i wszystko wycieknie wraz z
  • Odpowiedz