Wpis z mikrobloga

@Filippa: ojejku jejku () faktycznie straszne i dziwne, że Katolicy bronią swoich wartości przed bandyterką schowaną za tęczowymi emblematami. Swoją drogą oglądałem na żywo relacje z tego cyrku, to co miała do powiedzenia tęczowa młodzież zebrana w liczbie aż kilkunastu osób wzbudzało taką żenadę, że aż musiałem po każdym zadanym pytaniu przejść się po pokoju :D
@RunAway268 ja tam nic nie mam do katolików, nawet uważam, że powinni mieć takie same prawa jak ludzie, ale dlaczego muszą się wszędzie obnosić ze swoją religią? Znam paru normalnych katolików i uważają oni, że takie działania robią środowisku więcej szkody niż pożytku. Niech sobie modlą się w domach, ale po cholerę łażą w jakichś procesjach i pielgrzymkach czy gromadzą się pod kościołami tylko prowokując normalnych ludzi?
ja tam nic nie mam do katolików, nawet uważam, że powinni mieć takie same prawa jak ludzie, ale dlaczego muszą się wszędzie obnosić ze swoją religią? Znam paru normalnych katolików i uważają oni, że takie działania robią środowisku więcej szkody niż pożytku. Niech sobie modlą się w domach, ale po cholerę łażą w jakichś procesjach i pielgrzymkach czy gromadzą się pod kościołami tylko prowokując normalnych ludzi?


@Alcoholic_Desacrator: hahahahahahahahahahahaha, zatrzymaj tę karuzelę
Pobierz RunAway268 - > ja tam nic nie mam do katolików, nawet uważam, że powinni mieć takie s...
źródło: comment_1597227408pcZwJ8XQmHxUOL8meQuVPp.jpg