Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Kobiety zarówna na tej stronie jak i w realnym życiu często opowiadają, żeby nie zaglądać innym do łóżka, że każdy ma swoje życie, żeby się nie wtrącać, nie czepiać, nie interesować, wszystko to chore teorie, przecież nic nie wiemy i tak na prawdę ten facet który wziął kobietę z dwójką dzieci to pewnie wziął wdowę ( ͡° ͜ʖ ͡°)...

Jednak nie obowiązuje to MŁODSZYCH PARTNEREK

O to rzucają się jak ryby złowione w sieć. Jaki wy macie problem w tym żeby typ 25 lat miał fajną 19latke xd? Przecież takie młode wyglądają znacznie lepiej od rówieśniczek, wystarczy tindera odpalić żeby zrozumieć o czym mówię, co druga dziewiętnastka na fajnym poziomie. Nie ma taka kolejki partnerów za sobą, a rówieśniczka niestety już swoje przeżyła... Zresztą nie tylko łóżkowo to marna inwestycja. Przecież taka 25latka ciągle ma w głowie te nieudane związki, z partnerami do których coś czuła, a może dalej czuje (pewności nie masz)? Przy młodej dziewczynie czysta karta. We wszelkich kwestiach zaodowo-uczelnianych nie musi być od rówieśniczki gorsza, to już po prostu kwestia wyboru partnerki. Poziom rozmowy? Serio myślicie, że z pracującą studentką pierwszego roku rozmawia się jakoś gorzej niż z laską dwa lata po studiach xd? Nawet biologia jest po stronie wiązania się z młodszymi, bo czym później tym łatwiej o choroby płodu. Nie widzę kompletnie wad. Argumenty o mieszaniu w głowie młodym też cholernie zabawne xd

#tinder #blackpill #logikarozowychpaskow #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f32a8db0010a81b084b45c6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 22
Przy młodej dziewczynie czysta karta


@AnonimoweMirkoWyznania: I co pod gimnazjum chcesz stać? Bez przesady z tą czystą kartą bo 15,16 latki wprost mówią matkom że chcą sie seksić i żeby poszły z nimi do ginekologa.

Ale ogólnie to prawda, laski #!$%@?ą głupoty i nie chcą się pogodzić z tym że jedyną wartością jaką może laska dać mężczyźnie jest jej młodość. I mam szczerze gdzieś opinię 29 latki czy 32 latki gdy
@AnonimoweMirkoWyznania: Typowe #!$%@? lasek. Skakałam po bolcach, ale przeszłość się nie liczy, nie zaglądaj innym do łóżka intzelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i wiadomo, młodsza i legalna zazwyczaj będzie ładniejsza od starszej, ich uroda ciągle ma pewną świeżość, więc lepiej łapać młodsze.

Co do wdów to ciekawy temat. Akurat wbrew mojej awersji do samotnych matek. wdowie od biedy mógłbym dać szansę. Czemu ? Bo jest samotną
@AnonimoweMirkoWyznania: opie, zmiłuj się. Jak taka przeorna 25 latka po gównianych studiach i #!$%@? charakterze ma konkurować z 19 latką?
Mamy tutaj takie i mają atencję wykopków. Co prawda do pierwszego spotkania, ale zawsze coś. Zauważyłem jednak, że starsze jak i młodsze mają zryty beret, ale zawsze jakoś lepiej z jędrną młodszą.
Eeerrr: Odwracasz kota ogonem, o 19 mają problem jednostki a większość kobiet wywalone. Jak już widziałam jakieś realne zarzuty to o umawianie się z 15, 16 latkami, i to prawie zawsze są kobiety które zostały wykorzystane w tym wieku i same przyznają że były nieasertywne i miały daddy issues przez zły kontakt z ojcem
Przegrywanie w tym wieku to się okazuje jedna z lepszych rzeczy jaka mnie spotkała, no i spoko
@AnonimoweMirkoWyznania: A kto się rzuca o różnicę 10 lat, gdzie ta młodsza osoba jest już po liceum? Nie wierzę w miłość w związkach typu 20-latka z 60-latkiem, ale jak dla obu osób pasuje taki układ to spoko. A szukanie sobie młodszej, żeby móc kierować jej życiem to kompletna patologia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: laska 19 lat, ma tylko insta i tiktoka w głowie xd i jak zrobić selfi i wypiąć dupę xd na serio. A jak masz jakąś porządną 19 latkę to już ma chłopaka, albo ma kija w dupie. Laska po studiach w wieku 24 lat to już jest jakiś poziom, przynajmniej moim zdaniem. Biologia też za nimi nie przemawia, bo jest niedojrzała emocjonalnie, nawet jak fizycznie jest.
@rutekX: I tak to nie ma znaczenia, 25 lat I Moze nigdy nie miala chlopaka a taka 19 skoro nie ‘ boi sie’ zaczac relacji ze starszym to tez niezle ziolko z niej. Poza tym 25 lat Moze byc ladniejsza I madrzejsza od tej 19. Kobieta dopiero fizycznie wyglada jak kobieta wlasnie w wieku okolo 25 lat. chodzi mi tu o ilosc tkanki tluszczowej. Jak dobrze wyglada w wieku 25 to
@Mimi1900: niech zgadnę, jesteś kobietą po 25 roku życia?
Taki kit to możesz wciskać innym, a tu jesteś na wykopie.
Kobieta do 25 lat jeszcze się do czegoś nadaje. Później niestety jakoś atencja spada. Ciekawe dlaczego?
Jaki wy macie problem w tym żeby typ 25 lat miał fajną 19latke xd? Przecież takie młode wyglądają znacznie lepiej od rówieśniczek, wystarczy tindera odpalić żeby zrozumieć o czym mówię,


@AnonimoweMirkoWyznania: nie jestem jakims fetyszysta mlodszych lasek, a juz z pewnoscia nie zwiazkow z duza roznica wieku.
Ale, smutne jest to ze z wygladem masz racje, a jeszcze smutniejsze jest to ze statystyczna 25-latka wyglada gorzej od statystycznej 19-latki, nie dlatego
@rutekX: haha, Moze zalezy od kraju, nie wiem jak wygladaja 19tki w polsce w sumie albo jak 25latki tam haha, ale dajmy na to taka monike pietrasinska lub siwiec a one Moga wygladac lepiej od niejednej z pierwszego roku studiow, ale to tylko moja opinia.