Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy znacie jakiegoś rodzica, który żałuje posiadania potomstwa? A może ktoś z was jest takim rodzicem? Ponoć dzieci kocha się bezwarunkowo, ale czy zawsze? Może jednak są ludzie, którzy zdecydowali się na potomstwo (albo się im "przytrafiło), ale gdyby mogli cofnąć czas, to pokierowaliby swoim życiem inaczej?

#rodzicielstwo #rodzice #dzieci #rodzina

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f31ae570010a81b084b44b4
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 9
Bronek: @AnonimoweMirkoWyznania: połowa tutaj się wychowała bez ojców. Jak myślisz? Pewnie że istnieją takie przypadki i są pewnie czestrze niż nam się wydaje, tylko nikt tego głośno nie mówi

Mnie to bardziej bawi, że wykopki zostali porzuceni przez ojców, ale pierwsi są do wyśmiewania samotnych matek - które, nawet jeśli nie są najmądrzejsze, radzą sobie jak mogą w sytuacji w której zostały postawione przez facetów - od razu pełno komentarzy
@AnonimoweMirkoWyznania: Wychowanie dzieci jest w #!$%@? ciężkie, więc myślę, że spokojnie mogą być takie osoby tylko o tym nie mówią. Tak jak do niedawna nikt nie mówił o depresji poporodowej.

Pewnie zwłaszcza, jak komuś nie bardzo udaje się reszta życia, a dziecko jest dodatkowo bardzo dużym obciążeniem - myślę, że osób które czasem żałują jest bardzo dużo, takich co żałują cały czas pewnie mniej, ale pewnie też sporo.