Wpis z mikrobloga

#przegryw #redpill #blackpill ##!$%@?
Rewelacyjny artykuł dla was. Przybliżenie męskich archetypów jakie siedzą w każdym z nas pomaga zreflektować swoje problemy i stanowi nową perspektywę. Przyda się też tym, którzy mają trudności z definicją przegrywu. Also, waham się trochę z oznaczeniem #.niebieskiepaski. Dodać ten tag? Jest deko normicki

https://www.masculinity-movies.com/articles/king-warrior-magician-lover

Zdj dla uwagi ale jednak na temat
B.....j - #przegryw #redpill #blackpill ##!$%@? 
Rewelacyjny artykuł dla was. Przybli...

źródło: comment_15970872053DsaTjHVTnh04zc1l2jAsN.jpg

Pobierz
  • 18
@Bombidibajbaj No debile xD każdy z was ma w sobie archetyp maga, warriora, króla i kochanka ale pytanie brzmi które cechy reprezentujecie w sobie i czy jesteście dobrymi archetypami. @vympayer @greyson Przejście w stronę jednego z biegunów jest szkodliwe MAX i tu mieliście w sobie zdiagnozować czy np. patrząc na archetyp maga jesteście aroganckimi mądralami czy pokornymi głupcami etc. Jeżeli wyzbędziecie się negatywnych cech obu z nich to staniecie się mędrcami. Czaicie
@Bombidibajbaj: Cóż, w moim wypadku to była lekka drwina co do podejścia kobiet do osobowości. Momentami wydaje mi się że te moje ubytki średnio robią im problem, a mężczyzna może mieć w tych kwestiach złe podejście, byleby nie był bierny.
Na pytania z tego "testu" odpowiedziałem kompletnie szczerze. Dlatego wynik mnie zadowala (Magician i Warrior są tym do czego dążyłem w życiu, ten który ma wiedzę i ten który jest w