Wpis z mikrobloga

Wstawiłeś #!$%@? screena gdzie jasno widać co robi Legia od 3 lat w europie, czyli w sumie to nic. Więc tak, dla Ormonii Legia to nic specjalnego i mogą powalczyć o awans.


@OverEmotional: xDDDD

no, no ledwo przegrana z Rangersami którzy odpadli w 1/8 LE, ale spoko. Dla Omonii szczytem marzeń jest 4 runda eliminacji. Legia to regularny uczestnik Europejskich Pucharów.
@PeterGosling: wiedzialem, ze sie elgionista zesra. Legia ktora #!$%@? z taką potęga jak Dudelange (miszcz Luksemurga, wiadomo, nie ma juz slabych druzyn) czy takimi dzikami jak Spartak Trnava, nie mowiac juz o majstersztyku jaki wywineli z Celtikiem, gdzie wygrali a i.tak dali rade odpasc, to nie jest klub ktory kogokolwiek martwi. Moze troche rozbawic, ale.to maks.
Inna sprawa, ze kazdy inny polski klub to podobnej klasy posmiewisko w Europie.
Nie ale myślą sobie, o mogło być gorzej, to ta Legia co potrafi się ośmieszyć ze słabszymi więc możemy powalczyć. Nikt tam nie sra w gacie przed Legią XD


@OverEmotional: xDDDD mieli do wylosowania

Legia Warszawa (POL)/Drita (KOS)/Linfield (NIR)
Maccabi Tel-Aviv (ISR)/Riga (LVA)
Molde (NOR)/KuPS (FIN)

to było zdecydowanie najgorsze losowanie dla nich. Nie powiesz mi że Maccabi albo Molde to większe kluby niż Legia. Chociaż nie, powiesz bo jesteś tylko
Dudelange to drużyna która dwa razy grała w grupie. Potrafiła zremisować z Betisem, #!$%@?ć APOEL, Cluj, wcisnąć dwie bramki Milanowi i Sevilli. Tylko w Twoich wyobrażeniach to są ogóry.


@PeterGosling: To są ogóry, tylko polskie kluby to jeszcze większe ogóry.
Najgorsze jest to, że Polacy już się do tego przyzwyczaili - gra w fazie grupowej ligi UEFA to poziom minimum, ale dla nas są to już spełnione marzenia.
źródło: comment_1597063719Xpv1wkjOG2f3G3C0bMbjjG.jpg
To są ogóry, tylko polskie kluby to jeszcze większe ogóry.


@dwa_szopy: Betis, Milan i Sevilla to ogóry xD ok.

Najgorsze jest to, że Polacy już się do tego przyzwyczaili - gra w fazie grupowej ligi UEFA to poziom minimum, ale dla nas są to już spełnione marzenia.


@dwa_szopy: no jeśli Europejską piłkę dzielisz na Real Madryt, Juventus, Barcelonę, Chelsea, Manchester City oraz reszta ogórów to tak. Legia to ogóry i
Betis, Milan i Sevilla to ogóry xD ok.


@PeterGosling: Piszę, że Dudelange to ogóry, a nie Betis, Milan i Sevilla.
Chodzi mi o to, że jak ktoś zagra w fazie grupowej w poprzednim roku, to dla Polaków wyznacznik dobrego klubu. Trafi się jakiemuś Karabachowi, Szeryfowi Tyraspol, Astanie czy Dudelange i już wszyscy biją im pokłony, że to świetne zespoły i nie mamy z nimi szans.
Chodzi mi o to, że jak ktoś zagra w fazie grupowej w poprzednim roku, to dla Polaków wyznacznik dobrego klubu


@dwa_szopy: bo to jest wyznacznik dobrego klubu. Nie można bagatelizować nikogo kto gra dwa sezony z rzędu w pucharach.

Trafi się jakiemuś Karabachowi, Szeryfowi Tyraspol, Astanie czy Dudelange


@dwa_szopy: chyba sobie żartujesz. Karabach i Astana to regularnie grające drużyny w pucharach które potrafią postraszyć najmocniejszych. Serio trzeba kompletnie nie ogarniać
@PeterGosling: @rzaden_problem: Dalej się nie rozumiemy. Wiem, że jesteśmy w dupie. Wszyscy idą do przodu, poza nami, Finami i Szkotami. Takie zespoły jak Omonia, Astana, Szeriff czy Dudelange powinny być pykane przez mistrzów Polski z zamkniętymi oczami, a tymczasem mamy co mamy. Problem mam z tym, że polscy kibice się już do tego przyzwyczaili, ale polscy kibice to ofiary, a winnymi są zarządzający polską piłką i polskimi klubami.
Idealnie pasują