Wpis z mikrobloga

@cutecatboy: do dzisiaj pamiętam swój numer 403177, ach xD ale straciłam dostęp bo zapomniałam hasła i maila na którego zakładałam numer. Pamiętam czaty na wp i w pamięci mam "lubię placki" albo fora RPG gdzie się grało pisząc różne historie. Albo śmieszne filmiki na maxiorze, przed youtubem.
Teraz jak codziennie wracam z pracy to mijam osiedle na którym jest kamienny stół do ping-ponga. I kolejne nostalgiczne wspomnienia.
@rowerowa_panienka: myślałem, ze maxior już dawno spadł z rowerka, ale ta strona dalej jeździ. Co prawda ostatni filmik dodany w 2018 r., ale za to można się cofnąć do ostatniej strony z najstarszymi filmikami i pooglądać rzeczy, które były na topie w 2007 xD fajnie się czyta komentarze, kiedyś był zupełnie inny styl i poziom interakcji między ludźmi w necie
był jeszcze zeszyt z milionem pytań żeby kogoś poznać lepiej, ale niestety mi się nie zachował, a szkoda! Pisałam też pamiętniki, które rodzice wyrzucili kiedy sprzedali dom, a dużo bym dała by poznać swoje myśli sprzed 20 lat

@rowerowa_panienka: kurde a jak jeden typ w gimnazjum robił ludziom kartotekę i zapisywał wszystko co o nich wie to uznali go za creepa