Wpis z mikrobloga

@Old_gamer1988: moi ulubieni to są ci co mają HR Sourcer magican with aws bla bla bla. Mają ten tytuł pod nazwą dłuższy niż ich osiągnięcia życiowe nie wiadomo po co. I te wszystkie posty o ich profesji i jak ona ważna xD Jeszcze teraz wprowadzili to "ready for work" (taka zielona ramówka z podobny napisem) i paradoksalnie ci wszyscy hiper ludzie z tytułem jak pasek wiadomością tego używają xD
Ja natomiast
@DeathDust98: @Old_gamer1988: Widocznie macie dodane niewłaściwe osoby do znajomych.
Ja lubię siedzieć na LinkedInie bo zawsze znajdę jakieś ciekawostki w stylu nowe technologie, otwarcia nowych miejsc pracy, modernizacje.
Rekruterów nie dodaje do znajomych, bo moimi znajomymi nie są - jak chcą mi zaproponować jakąś ofertę to piszą bezpośrednio, przez co moja "tablica" jest czysto techniczna, bez pierdół w stylu HR Senior Junior Master Recruter Swallow Interhuman Department piszący o potrzebie
@Flypho: ojej bo tobie trzeba to rozpisać ( ͠° ͟ل͜ ͡°) Nie udało mi się dostać na żadną rekrutację na LI, czy kontrakt (o zleceniach nie wspominając) a jak wiesz z takich rzeczy są pieniądze. Właśnie o tę wartość mi chodziło, a póki co to dal mnie strona-mem gdzie jest pełno kołczów i osób robiących webinary i inne rzeczy mając 5 widzów. Trochę to
@DeathDust98:
xD nie nie. Porównaj te 2 zdania:

Ale nigdy nie udało mi się wycisnąć jakiegokolwiek value z samej strony.

I jeszcze raz to samo:

Ale nigdy nie udało mi się wycisnąć jakiejkolwiek wartości z samej strony.