Wpis z mikrobloga

@stanley___ nie jeszcze, ale za rok będę miał okazję odwdzięczyć się łachudrze, który - delikatnie powiedziawszy - zepsuł mi wesele. No i mam chęć sprawić, by na jego zabawie (na którą to jestem zaproszony) ów przyszły pan młody poszedł spać przed 22 ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@stanley___ A szkoda słów, szkoda strzępić ryja. Po krótce - ananas się schlał i w pewnym momencie mu się agresor włączył.

Mam zamiar narzucić dobre tempo, bo wiem, że spokojnie wytrzymam jego granicę możliwości, a później niech świat płonie... albo pójdzie spać. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Najgorsze jest w tym wszystkim to, że siostra mojej żony jest tą wybranką, która zasra sobie życie przez oszołoma i nic
  • Odpowiedz
@stanley___ A mam żal i w----a na typa, bo nie dość, że narobił bigosu swoim zachowaniem, to jeszcze miał c--j czelność przyjechać na poprawiny i jak gdyby nigdy nic pić browarki.. I po dziś dzień (a zaraz minie mi rok od tego wydarzenia) nie usłyszałem nawet słowa przepraszam.
  • Odpowiedz
@stanley___: Na jednym weselu napita już solidnie panna mloda dosiadła się do mnie trzymając w ręku dwa kieliszki i flaszkę i zaczęła swoje żale jak to jej mąż zabrania jej używania wibratora do zabaw ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz