Wpis z mikrobloga

5. Powinny zostać udostępnione informacje na temat aktywności użytkowników, które mogłyby wskazywać na ich działalność oraz postrzeganie przez społeczność


To ja zaczynam, Panie autorze znaleziska o "zmianach" na Wykopie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/link/5643381/propozycje-zmian-w-dzialaniach-moderacji-i-funkcjonowaniu-wykopu/

#neuropa #bekazprawakow #wykop
Pobierz MusicURlooking4 - > 5. Powinny zostać udostępnione informacje na temat aktywności uży...
źródło: comment_15970397265KqAb8UshRXDnPRawp7wgc.jpg
  • 67
@Azaajaszz A kto decyduje, że sprostowanie odpowiada rzeczywistości? xD

Dam ci przykład. Moderacja usuwa znalezisko o finansowaniu przez Trzaskowskiego antykapitalizmu. Było tylko zdjęcie ze strony internetowej.
Moderacja odsyła do niby sprostowania sprawcy, czyli Biennale, które organizowało antykapitalizm xD xD
@krystian-masiak: widocznie nie trafiłeś na telegrama 4konserwy jeszcze, popytaj, może ktoś Cię wpuści + swego czasu grupka sympatyków partii korwin [*] umawiała się nawykopywanie fejków z daily mail, nawet nikt tego nie sprawdzał.

Nie byłe na grupce sympatyków konfederacji, bo nie mam tyle czasu zeby to szambo czytać ale podejrzewam że nic sie nie zmieniło.

a to ze wykopują fejki w ciemno? no #!$%@? XD przecież to widać po powyższym przykładzie
@krystian-masiak: A przykłady, że znaleziska?

manipulowane były:

https://www.wykop.pl/link/2949663/czlonek-panstwa-islamskiego-publicznie-zamordowal-matke/
https://www.wykop.pl/link/1988500/uk-skatowal-corke-rakieta-bo-umawiala-sie-z-bialym/

Ogólnie to była całkiem zorganizowana akcja, bo celu manupilowania głosami powstały dwie aplikacje – najpierw Prawator a potem zdecydowanie bardziej zaawansowana PerpetumPrawakum

XDD gdzie zwoływano się do wykopywania takiego szajsu na nczas.pl, albo sfora.pl, albo pch24.pl

Były też prawackie slacki
Pobierz martwykotek - @krystian-masiak: A przykłady, że znaleziska?

manipulowane były: 

...
źródło: comment_159706871105FdRUTehdGMiPmv6XI22z.jpg
@krystian-masiak: to były tylko 2 przykłady nie mam excella ze wszystkimi zmanipulowanymi bo nie mam czasu żeby na to gówno patrzeć, na wykopie jestem od 10 lat ponad ostatnio tylko dla obrazków, bo główna to szmbo z fejkami

skończyło się dla tych debili banami na tydzień.

dla równowagi - neuropa zwoływałą sie na discordzie, ale z prawaków szybciej się chłopaki pruli, dlatego musieli aż 2 aplikacje zakłądać :D
@krystian-masiak: czy powyższa relacja Cię przekonuje?

Z czym pamiętam że gdzieś latał screen, ze wystarczy 100 szybkich wykopów, zęby coś poszło na główną, dlatego na te telegramy wpadały tylko twarde głowy, mierni ale wierni, i trochę ich rotowano.

A no i neuropa głównie zakopywała znaleziska, za to prawactwo wykopywało "wiadomości" z nczas.pl a zakopywało newsy jak jakiś ksiądz wyruchał 8latkę.

bo jak wyruchał 8latka, to można było to podciągnąć pod homoseksualizm
@krystian-masiak: a właśnie odnośnie tego

"wielu uznalo informacje za nieprawdziwa".


to ja już dawno nie byłem na głównej, bo nie wiedziałem ze są takie rzeczy teraz. Gnój tkóry opisywwałem z tymi2 aplikacjami to tak sprzed niecałych 2 lat?
@martwykotek: najwieksze fikolki robia neuropki, to oni zbierali sie na discord i zakopywali prawdziwe informacje jako niby fejki. Przez ponad 4 lata wykopalem 70 fejkow, przy tym ze codziennie jestem aktywny to raczej malo
najwieksze fikolki robia neuropki, to oni zbierali sie na discord i zakopywali prawdziwe informacje jako niby fejki. P


@Mrbimbek: no super, wiem o tym, napisałem przecież o tym.

Prawacy spisywali się na slacku, inawet 2 swoje appki napisali do skrzykiwania się do wykopywania fejków najpierw Prawator a potem zdecydowanie bardziej zaawansowana PerpetumPrawakum

(screen poniżej)

co jest większym fikołkiem - zakopywanie znależisk z discorda czy dedykowane 2 appki i slack do wykopywania
Pobierz martwykotek - > najwieksze fikolki robia neuropki, to oni zbierali sie na discord i z...
źródło: comment_15970702358NRXAJHUJVPT4SV8OB8DEW.jpg