Wpis z mikrobloga

5. Powinny zostać udostępnione informacje na temat aktywności użytkowników, które mogłyby wskazywać na ich działalność oraz postrzeganie przez społeczność


To ja zaczynam, Panie autorze znaleziska o "zmianach" na Wykopie... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/link/5643381/propozycje-zmian-w-dzialaniach-moderacji-i-funkcjonowaniu-wykopu/

#neuropa #bekazprawakow #wykop
MusicURlooking4 - > 5. Powinny zostać udostępnione informacje na temat aktywności uży...

źródło: comment_15970397265KqAb8UshRXDnPRawp7wgc.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
żadne ze znalezisk, które podałeś, nie zostało zakopane, jedno było duplikatem. Od kiedy poza tym konserwy są za islamem xD Weź się w czoło #!$%@? i próbuj dalej


@krystian-masiak: a to pardonsik, #!$%@?ła mi się grupka ludzi z gwoździem w głowie, podrzucę Ci i zawoła :D
  • Odpowiedz
@krystian-masiak: poza tym nie mówiłem nigdzie że 4konserwy zakopuje znaleziska, to neuropa zakopuje znaleziska z prawdziwymi informacjami.

Na wymienionych aplikacjach i na slaku zgadywali sie na wykopywanie fejków, więc nie wiem o co ty prosisz? XD
  • Odpowiedz
@krystian-masiak: wykop.pl/link/5646315/afganczyk-zgwalcil-dziewczynke-sad-go-uniewinnil-nie-wiedzial-ze-miala-13-lat/

Proszę, nawet nie musiałem szukać, jaki piękny fake/manipulacja wykopany przez prawicę i to w takim tempie, ze aż dziwnym przypadkiem ze pierwsze wykopy przez te same osoby co zwykle :P :D
  • Odpowiedz
wykopany nieswiadomie fejk =/= zakopywanie informacji prawdziwych z pełną premedytacją.


@krystian-masiak: Rozumiem, że najpierw Prawator a potem PerpetumPrawakum i slacki, na których skrzykiwano się na wykopywanie fejkowych informacji to już jest spoko?

A
  • Odpowiedz