Wpis z mikrobloga

@PodniebnyMurzyn: ja Ci powiem jak ja to zrobiłem. Poszedłem do urzędu ze zdjęciem i zaswiadczeniem od lekarza i zrobiłem ten profil PKK potem od razu poszedłem na odlewniczą zapisać się na teorie i wybrałem termin na za tydzień ściągnąłem aplikacje prawo jazdy 360 i zacząłem się uczyć potem poszedłem na egzamin i z zdałem. Następnie znalazłem szkole i zacząłem jazdy najlepiej jak masz czas w tyg w ciągu dnia lub rano
@PodniebnyMurzyn: @michalmisiek Ma racje
1 pkk ( sprawdź czy twoja szkoła nie oferuje darmowych badań -zaoszczędzisz 200pln)
2. od razu jak dostaniesz pkk zapisz się na teorie
3. sprawdź jak jest z terminami w twoim osk jeżeli się da bierz od razu po 2-3h
4. po 10-12 h jazd zapisz się na praktyczny ( jeżeli mają dużo terminów w osk a w word czeka się miesiąc zapisz się od razu)

Prawko
@PodniebnyMurzyn: Ja tez robiłem 11 lat temu na b to nie trzeba było a teraz musisz to ogarnąć badania jeśli masz bezterminowe i lekarz napisał Ci na orzeczeniu tez na kat A to jest ok ale nie sadze bo kosztuje to 200zl
Żeby zrobić profil musisz mieć wniosek wypełniony zdjecie i kwit od lekarza.
@gawronfly: No ja tez tak zrobiłem ale wiem ze szkoły nie chcą uwalniać profili przed zakończeniem wszystkich jazd a bez tego się nie zapiszesz na egzamin. Teraz w Warszawie się czeka miesiąc na egzamin na A.