Wpis z mikrobloga

Jestem #!$%@? na ten garnek za ponad 5 tys zł więc robię #rozdajo
Miał być zajebisty kombajn a to gówno nie potrafi ubić śmietany tylko masło wychodzi a w dodatku te mieszadło podczas wibracji wypadło i noże zrobiły swoje. Jest to TM6 thermomix.

Zieloni co założyli konto w ostatnich 24h wypad.

Losowanie niebawem.

Nie mam czasu na poczty i inne stanie w kolejkach więc tak jak przy poprzednim rozdajo (z innego poprzedniego konta) Twoim zadaniem będzie przygotowanie i opłacenie paczkomatu a ja tylko po drodze wsadzam ten garnek do skrzynki i tyle.
Zarzutkkake - Jestem #!$%@? na ten garnek za ponad 5 tys zł więc robię #rozdajo
Miał ...

źródło: comment_1596997652OVvFQ2nl8VFFUkdyq2TAZf.jpg

Pobierz
  • 101
@Megawonsz_dziewienc: Na minus czas, robocizna i pieniądze. Ja to idę do sklepu 5 min i mam chleb, u nich trochę to schodzi. Oczywiście smak jest inny, znacznie lepszy, ale brak ulepszaczy sprawia, że szybko czerstwieje, a mała ilość spulchniaczy powoduje dużą wagę wypieku.
Jak to w życiu zawsze jest coś kosztem czegoś.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
#!$%@? skąd wy bierzecie tych znajomych, co się spuszczają nad thermomixem xD owszem, spoko sprzęt, nie wiem czy lepszy od biedronkowego czy Lidlowego, część przepisów z cookido jest do dupy, ale sporo jest zajebistych. Mimo wszystko, sporo czasu dzięki niemu zaoszczędziłem.
W sumie najczęściej używam go jako blendera/mixera/do mieszania ciasta.
P. S. Nigdy nie udało mi się #!$%@?ć tak prostej czynności jak ubicie śmietany xD