Wpis z mikrobloga

#gdansk

Hej Mirasy, przyjechałem z rodziną do tego pięknego miasta, chcielibyśmy udać się na plażę, podpowiedzcie jakąś fajną miejscówkę, żeby na parkingu były miejsca :) Wczoraj byliśmy na Jelitkowie, to masakra z parkingiem. Dzisiaj jest pomysł na Stogi, ale tam pewnie też nie będzie miejsca.
  • 23
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Chochla: Nie chcę #!$%@?ć się autem w trawnik. Chcę zaparkować na parkingu. To rozumiem przez XXI wiek przyjacielu ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ten pomysł z ERGO jest całkiem spoko

@Bunchars: to musisz to zrozumieć że MIEJSCA NIE MA ( ͡° ͜ʖ ͡°) takich jak ty są tysiące co nagle chcą na plażę przyjechać.
@Bunchars: to nie jest XXI wiek. Musisz zrozumieć, że miasta mają ograniczoną przepustowość i tereny. Nikt nie będzie nad morzem budował kilkunastu parkingów bo to nie ma sensu ekonomicznego ani urbanistycznego. Tym bardziej przy tym zatrzęsieniu turystów, które jest nad aktualnie w trójmieście i na pomorzu. Sama aglomeracja ma prawie milion ludności, dolicz okoliczne wiochy i kilkadziesiąt jak nie lepiej tysięcy turystów. Musiałby się ciągnąć same parkingi przy plaży bez innej
@Bunchars: Cały Sopot i właśnie Stogi mają zamknięte kąpieliska jeżeli Was kąpiel w zatoce interesuje. Co do parkowania przy plaży, to jeżeli nie celujecie w późne popołudnie to macie niewielką szansę na znalezienie wolnego miejsca.