Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemka mireczku, pisze do was z troche nietypowa sprawa (a moze typowa) mianowicie 21 lvl, rozowa tez i od 3 miesiecy jestesmy razem. Tylko niestety sprawy lozkowe kuleja i to nie z winy rozowej tylko z mojej. Po prostu strasznie sie boje ze zrobie sobie dziecko, gumka peknie albo cos, mam jakas pieprzona paranoje na tym punkcie, bo nie moge sobie zrobic dziecka w tym wieku bo to dla mnie bedzie koniec. Dlatego s--s zwykle to u nas petting, ale nie bede oszukiwal ze to sie powoli przejada i rozowej widac ze tez to przeszkadza lekko, ja nie chce jej faszerowac tabletkami antykoncepcyjnymi, bo po co ma dziewczyna niszczyc sobie zdrowie. Ale troche smuci mnie to ze zwiazek sie ledwo zaczal a ja juz powoli w nim wygasam przez te obawe. Jakies rady? Macie podobnie? Myslalem nad wazektomia, ale boje sie ze moglyby byc jakies komplikacje gdybym chcial ja odwrocic kiedy zdecyduje sie na dziecko faktycznie. Dzieki za odp

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2e0d680010a81b084b3d6a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sierzchula: już nie chce wchodzić w szczegóły ale to znaczy, że coś źle robiłeś. Sam wybieram właśnie ekstra cienkie (skyn i Durex) i nigdy żadna nie pękła, a skyny nie są tak rozciągliwe jak latexowe.
Gumki nie pękają, prędzej jej nie założysz, a będziesz miał resztki naboi z poprzedniego stosunku, niż wpadniesz przez pęknięta gumę.
  • Odpowiedz
że coś źle robiłeś


@Damian333: mozliwe, ale zwykle nigdy mnie nie zawiodly, a te skyn to pamietam ze 1/10 to musiala strzelic, akurat srednio sie tym wtedy przejmowalem wiec i tak nie byloby problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) chyba nawet na opakowaniu bylo ostrzezenie ze sa bardziej podatne na pekniecie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Z naturalnych metod godne polecenia (chociaż drogie) są komputery cyklu. Wyznaczają dni płodne z tak wysoką skutecznością, że są równie skuteczne co antykoncepcja hormonalna. Podróże czy choroby różowej nie wpływają nie obniżają skuteczności takiego komputerka, ponieważ wykorzystuje on metody AI oraz bazę danych wszystkich korzystających z komputerka kobiet by radzić sobie także z takimi nietypowymi sytuacjami.

Natomiast od siebie bardzo polecam antykoncepcję transdermalną w postaci krążka. Też kiedyś bałam
  • Odpowiedz