Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siemka mireczku, pisze do was z troche nietypowa sprawa (a moze typowa) mianowicie 21 lvl, rozowa tez i od 3 miesiecy jestesmy razem. Tylko niestety sprawy lozkowe kuleja i to nie z winy rozowej tylko z mojej. Po prostu strasznie sie boje ze zrobie sobie dziecko, gumka peknie albo cos, mam jakas pieprzona paranoje na tym punkcie, bo nie moge sobie zrobic dziecka w tym wieku bo to dla mnie bedzie koniec. Dlatego seks zwykle to u nas petting, ale nie bede oszukiwal ze to sie powoli przejada i rozowej widac ze tez to przeszkadza lekko, ja nie chce jej faszerowac tabletkami antykoncepcyjnymi, bo po co ma dziewczyna niszczyc sobie zdrowie. Ale troche smuci mnie to ze zwiazek sie ledwo zaczal a ja juz powoli w nim wygasam przez te obawe. Jakies rady? Macie podobnie? Myslalem nad wazektomia, ale boje sie ze moglyby byc jakies komplikacje gdybym chcial ja odwrocic kiedy zdecyduje sie na dziecko faktycznie. Dzieki za odp

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2e0d680010a81b084b3d6a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 26
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? związek jeśli wygasa z takiego powodu. Ludzie powinni się po prostu kochać, nie tylko w łóżku.

Proponuję ci jednak zaproponować dziewczynie plastry antykoncepcyjne, wtedy gumka plus plastry i 100 skuteczności ;)

Pamiętaj też że o dziecko, nawet jak je chcesz, trzeba się POSTARAĆ. To też nie jest tak że jak coś tam się dostanie to od razu dzieciok w drodze.

Jak będzie chciała się dogadać i brać plastry to
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: tankietki nie psują zdrowia, gumki nie pękają. Nie musisz mi wierzyć, poczytaj artykuły naukowe. Największa słabość i nieskuteczność gumek, to to że trzeba je założyć ( a często seks jest dosyć spontaniczny i na początku się o tym nie myśli) i, że trzeba wyjść zaraz po, bo może się obluzować. Mówisz że tabletki psują zdrowie, a ja znam kobiety, które je biorą jako lekarstwo - mają jakieś problemy, hormonami i
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jak badana jest skuteczność antykoncepcji. Te podawane 1~2% nieskuteczność to nie znaczy że na sto stosunków dwa skończą się ciążą.

Znaczy natomiast że na sto par które deklarują korzystanie z danej metody jako głównej, przez CAŁY ROK, dwie będą miały ciąże. Nie jest powiedziane że antykoncepcja wykorzystywana była prawidłowo (przy gumach główne chodzi o ściśnięcie zbiorniczka na nasienie podczas zakładania oraz czy guma jest
  • Odpowiedz
Wazektomie przechodziłem 3 miesiące temu. Komplikacji brak. Raczej jest małe prawdopodobieństwo na odwrócenie tego ale moge juz strzelać ślepakami bez stresu. Nam juz 2 dzieci. Starczy :)
  • Odpowiedz
SpoconyKnur: Mieliśmy to samo z moja różową, poszła do lekarza dostala tabletki anty i na początku była obawa że straci libido itd. Powiem tak, czasami to ja udaje że jestem zmęczony bo już mnie benek boli xD także nie ma się co bać, porozmawiaj a nowy etap w związku przyjdzie. Różowej dodatkowo pomogły tabletki bo miała problemy z hormonami

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz