Wpis z mikrobloga

Od jakiegoś czasu bawię się #iptv głównie dla sportu i piłki nożnej. Przed marcem miałem subskrypcje frannqie jednak widzę ze strona spadła z rowerka, testuje właśnie #plusx na obydwu tych rozwiązaniach wszystko wyglada spoko do czasu aż uruchomię Polsat sport premium każdy numer, laguje w #!$%@? - da się to jakoś poprawić? Siedzę na światłowodzie Speedtest pokazuje około 450mb downlod. Stream oglądam na tv w apce #siptv
  • 4
@Miith: tv podpięty po wifi? może masz słabe wifi, sprawdź czy na kablu też laguje, polsaty sport premium mają większy bitrate w porównaniu do zwykłych kanałów hd
@Miith: U mnie tez polsaty sport pr przy jakichs ciekawszych meczach chodza tak ze nie da sie ogladac.Mi sie zdaje ze to u nich lezy problem.
@Miith: za każdym razem jak jest liga mistrzów jest ten problem niestety. wyjsciem mogłby być dodatkowy kanał z niższą rozdzielczości. Na strims.tv tak jest. masz full hd i hd które dziala bez zadnego problemu. Musialbyś do supportu zagadac czy nie mogliby zrobic wlasnie drugiego kanału.